Prodej domu Ostatní bez realitky

Husovo náměstí, Vamberk, Královéhradecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/451322
Prodej domu 252 m² bez realitky, Husovo náměstí, Vamberk, Královéhradecký kraj, hlavní foto
Cena:
5.200.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Předmětem inzerátu je víceúčelový dům s komerčními prostory a bytovými prostory, nacházející se v centru města Vamberk, přímo na Husově náměstí, v horní polovině. Dům je řadový krajní, v souvislé zástavbě převážně domů obdobného využití. K domu dále náleží zpevněný dvůr, sloužící jako venkovní posezení pro restauraci v 1. NP domu, s letním...
Předmětem inzerátu je víceúčelový dům s komerčními prostory a bytovými prostory, nacházející se v centru města Vamberk, přímo na Husově náměstí, v horní polovině. Dům je řadový krajní, v souvislé zástavbě převážně domů obdobného využití. K domu dále náleží zpevněný dvůr, sloužící jako venkovní posezení pro restauraci v 1. NP domu, s letním výčepem. Na pozemcích ve funkčním celku dále několik okrasných porostů a budova v zadní části pozemků ve funkčním celku, sloužící jako skladové prostory. V zadní části na parcele č.st. 296 se nacházejí pozůstatky obvodového zdiva původního objektu. V 1. NP je umístěna provozovna restaurace s kuchyní, v 2. NP se nachází prostor pro kancelář či provozovnu a malá bytová jednotka 1+kk, v 3. NP (podkroví) se nachází bytová jednotka 3+1.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451322
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
252 m²
cena:
5.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více