Prodej bytu 2+kk, 50 m² bez realitky

Písecká, Praha - Vinohrady

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dovolte mi nabídnout Vám ke koupi útulný byt 2+kk o rozloze 50 m2 situován ve 4. NP v atraktivní lokalitě Praha Vinohrady. Byt prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2014 - přestavba obývacího pokoje s kuchyní (profesionálně renovovaná dřevěná kuchyně), kompletní rekonstrukce koupelny a samostatného WC, v ložnici přistavěna šatna. V celém domě jsou vyměněny...
Dovolte mi nabídnout Vám ke koupi útulný byt 2+kk o rozloze 50 m2 situován ve 4. NP v atraktivní lokalitě Praha Vinohrady. Byt prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2014 - přestavba obývacího pokoje s kuchyní (profesionálně renovovaná dřevěná kuchyně), kompletní rekonstrukce koupelny a samostatného WC, v ložnici přistavěna šatna. V celém domě jsou vyměněny stoupačky v roce 2014, v roce 2015 přistavěn výtah, 2016 výměna oken v celém domě, na rok 2017 plánována vnitřní fasáda, venkovní fasáda se zateplením a rekonstrukce sklepů. Byt je samostatně vytápěn vlastním plynovém kotlem, který rovněž zajišťuje ohřev vody. V bytě jsou úložné prostory řešeny snížením stropu nad WC a místností pro pračku.

Součástí prodeje je veškerý nábytek (90% nábytku byl dělán na míru - kuchyně, koupelna, šatna, skříně a postel v ložnici ve stylu provence) včetně spotřebičů.
K bytu náleží sklep. Výborná občanská vybavenost, metro, autobus, tramvaj Flora 2 min, obchodní centrum Palác Flora včetně kinosálů 2 min. Výborná dopravní dostupnost do centra Prahy.

Byt je svou velikostí a lokalitou vhodný jak pro bydlení, tak pro investici (pronájem).

Pro více informací či za účelem sjednání prohlídky prosím volejte na tel: 775 993 829
zobrazit celý popis
Let me offer you to buy a cozy apartment 2 + kk 50 m2 located on the 4th floor in an attractive location of Prague Vinohrady. Apartment partially restored in 2014 - reconstruction of the living room with kitchen (professionally renovated wooden kitchen), a complete reconstruction of the bathroom and separate toilet, built in bedroom closet. Throughout the house are replaced pipes in 2014, in 2015...
Let me offer you to buy a cozy apartment 2 + kk 50 m2 located on the 4th floor in an attractive location of Prague Vinohrady. Apartment partially restored in 2014 - reconstruction of the living room with kitchen (professionally renovated wooden kitchen), a complete reconstruction of the bathroom and separate toilet, built in bedroom closet. Throughout the house are replaced pipes in 2014, in 2015 built to lift 2016 replacement windows throughout the house, to 2017 planned interior facade outdoor facade with insulation and reconstruction cellars. The apartment is individually heated by its own gas boiler which also provides hot water. There are storage spaces solved by lowering the ceiling above the toilet and room for washing machine.

The sale is all the furniture (90% of the furniture was made to measure - kitchen, bathroom, closet, cabinet and a bed in a bedroom in the style of Provence), including appliances.
The cellar. Excellent civic amenities, metro, bus, tram 2 min Flora, Flora shopping center including cinemas 2 min. Excellent transport accessibility to the city center.

The apartment is its size and location suitable for housing and for investment (rental).
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
50 m²
cena:
4.750.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více