Prodej rekreačního objektu 4+kk bez realitky

Zlatá Olešnice Navarovská, Liberecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/451502
Prodej rekreačního objektu 110 m² bez realitky, Zlatá Olešnice Navarovská, Liberecký kraj, hlavní foto
Cena:
890.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Hledáte menší, klasickou poloroubenou chalupu na tichém místě u potoka na pomezí Jizerek a Krkonoš? Nechcete trávit víkendy nekonečným sekáním trávy, ale raději si vyrazíte pěšky nebo na kole do okolních kopců či v zimě na blízké sjezdovky? Pak je naše chalupa vhodná právě pro vás. Aby vám ovšem mohla sloužit a dělat radost bude potřebovat vaši péči. Nyní je...
Hledáte menší, klasickou poloroubenou chalupu na tichém místě u potoka na pomezí Jizerek a Krkonoš? Nechcete trávit víkendy nekonečným sekáním trávy, ale raději si vyrazíte pěšky nebo na kole do okolních kopců či v zimě na blízké sjezdovky? Pak je naše chalupa vhodná právě pro vás. Aby vám ovšem mohla sloužit a dělat radost bude potřebovat vaši péči. Nyní je chalupa užívána pouze od jara do podzimu a je připravena na rekonstrukci. Je zpracován kompletní projekt, který z ní udělá krásné a zároveň moderní bydlení. Je již na vás, zda k její renovaci přistoupíte evolučně nebo revolučně.
Chalupa je připojena na obecní vodovod a elektřinu. Její podkroví bylo kompletně vyklizeno a jsou zde plánovány 2 pokoje. Bude též potřeba vybudovat novou koupelnu a WC, opravit některé stávající dřevěné konstrukce. Je to jasná výzva pro někoho, kdo miluje práci se dřevem, chalupaření. A protože se chalupa nachází ve svahu, je zároveň podsklepena.
V obci kromě jiného naleznete obchod, hospodu, v létě veřejný bazén, v zimě sjezdovku (400 m od chalupy). Do okolních rekreačních a lyžařských středisek Rejdice, Příchovice a Paseky n. J. je to cca 10 min autem. Příjezd přímo k chalupě je možný celoročně.
Daň z nabytí nemovitosti platí kupující.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451502
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
4+kk
plocha:
110 m²
cena:
890.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Dřevostavba
vybavení:
Částečně
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více