Prodej nebytového prostoru 3.548 m² bez realitky

V Uličkách, Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Komerční areál s možností bydlení, kancelářské prostory, prodejna, skladová hala, zpevněná plocha a nákladová rampa i pro zásobování kamiony.
Nabízíme zrekonstruovaný areál, který sdružuje všechny potřeby pro rodinné podnikání. V přízemním objektu, s možností střešní nástavby, je situována prostorné bytová jednotka o velikosti 4+1, prodejna s...
Komerční areál s možností bydlení, kancelářské prostory, prodejna, skladová hala, zpevněná plocha a nákladová rampa i pro zásobování kamiony.
Nabízíme zrekonstruovaný areál, který sdružuje všechny potřeby pro rodinné podnikání. V přízemním objektu, s možností střešní nástavby, je situována prostorné bytová jednotka o velikosti 4+1, prodejna s dvoukřídlými vstupními dveřmi o velikosti 72m2, s přístupem z vlastního parkoviště a s vchodem na uzavřený dvůr se zelení a zpevněnou plochou. Kancelářská část s vlastním vchodem z parkoviště sestává ze čtyř kanceláří, 3x WC, kuchyňka, úklidová komora, místo pro archivaci dokumentů vč. vchodu na uzavřený dvůr.
Součástí komplexu je také nezateplená skladová hala o rozměrech 8x50m, která navazuje na širokou nákladovou rampu, téměř po celé délce haly. Rampa svými rozměry umožňuje efektivní přesuny manipulační technikou. Areál je napojen na vodu, městskou kanalizaci, elektřinu (jistič 3x63A) a plyn, který je používán k vytápění budovy novým kondenzačním kotlem.
Areál je umístěn v klidné lokalitě zastavěné rodinnými domky. Tato nemovitost umožňuje skloubit jak podnikání, tak i bydlení v příjemné lokalitě města Roudnice nad Labem v blízké návaznosti D8 Praha- Drážďany.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
3.548 m²
cena:
14.230.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více