Prodej pozemku bez realitky

Česká, Karlovy Vary - Tašovice, Karlovarský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/451644
Prodej pozemku 999 m² bez realitky, Česká, Karlovy Vary - Tašovice, Karlovarský kraj, hlavní foto
Cena:
2.200.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodávám pozemek vhodný ke stavbě rodinného domu, na rovinném a slunném místě, o celkové výměře 999m2. Pozemek spadá do katastrálního území Tašovice - Karlovy Vary, ulice Česká a je určený k zástavbě pro individuální bydlení. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, který přímo sousedí s asfaltovou komunikací ulice Česká. Jedná se o velice atraktivní...
Prodávám pozemek vhodný ke stavbě rodinného domu, na rovinném a slunném místě, o celkové výměře 999m2. Pozemek spadá do katastrálního území Tašovice - Karlovy Vary, ulice Česká a je určený k zástavbě pro individuální bydlení. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku, který přímo sousedí s asfaltovou komunikací ulice Česká. Jedná se o velice atraktivní lokalitu s plnou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do centra města. Pozemek je cca 120m od zastávky MHD, 900m od OC Globus Jenišov a Makra, které jsou přímo u napojení na D6.
zobrazit celý popis
К продаже - плоский и солнечный участок под застройку который подходит для строительства семейного дома, общий размер 999 м2.
Земельный участок расположен в кадастровой територии Tasovice, город Карловы Вары, ул. Чешская....
К продаже - плоский и солнечный участок под застройку который подходит для строительства семейного дома, общий размер 999 м2.
Земельный участок расположен в кадастровой територии Tasovice, город Карловы Вары, ул. Чешская. Участок проходит в план зонирования как область для индивидуального жилищного дома (городного и пригородного). Все инженерные сети находятся на границе. Доступ к земле из местной асфальтовой дороги. Выгодное расположение с хорошим доступом к центру города и всеми удобствами. Участок находится примерно в 120 метрах от автобусной остановки, 900м от OC Globus Jenišov, который непосредственно связан с D6.

I sell land suitable for building a house on a flat and sunny place, a total area of 999 square meters. The land falls within the cadastral area Tašovice - Karlovy Vary, street Česká and is intended for developement for individual housing. Utilities are on the boundary, which abuts to the asphalt road street Česká. This is a very attractive location with full amenities and easy access to the city center. The land is about 120 meters from the bus stop, 900m from Globus Jenišov and Macro shoping centres that are directly on D6 highway.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451644
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
999 m²
cena:
2.200.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více