Prodej pozemku bez realitky

Hostěraz, Roudnice nad Labem, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/451673
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji krásný pozemek s výhledem na horu Říp na okraji města Roudnice nad Labem. Evidováno jako orná půda (nízká daň z nemovitosti) s ideálním přístupem z asfaltové komunikace. Vybudována nová vlastní přípojka elektřiny a pitné vody. Pozemek dle územního plánu není stavební. Částečné omezení, vedení řadu pitné vody. Ideální tvar pozemku je...
Nabízíme k prodeji krásný pozemek s výhledem na horu Říp na okraji města Roudnice nad Labem. Evidováno jako orná půda (nízká daň z nemovitosti) s ideálním přístupem z asfaltové komunikace. Vybudována nová vlastní přípojka elektřiny a pitné vody. Pozemek dle územního plánu není stavební. Částečné omezení, vedení řadu pitné vody. Ideální tvar pozemku je orientovaný na jižní stranu, v sousedství zahrady a ovocný sad. Možnost rozdělení pozemku, umístění mobilhaimu, atd. V současnosti je na pozemku udržovaný travní porost.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451673
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.623 m²
cena:
1.050.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více