Prodej domu 6+1 bez realitky

Vrbová, Šestajovice u Prahy, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/451828
Prodej domu 753 m² bez realitky, Vrbová, Šestajovice u Prahy, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
10.500.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodej rodinného domu 288m2, pozemek 752m2, bazén

Přímý majitel prodá rodinný dům o užitné ploše 288,2 m2 na pozemku o celkové rozloze 752 m2. Dům se nachází v klidné části Šestajovic (okres Praha-východ) s rychlou dostupností do centra Prahy. Na pozemku se nachází bazén a 2 terasy, z nichž jedna má elektricky ovládanou markýzu, elektrické venkovní žaluzie na...
Prodej rodinného domu 288m2, pozemek 752m2, bazén

Přímý majitel prodá rodinný dům o užitné ploše 288,2 m2 na pozemku o celkové rozloze 752 m2. Dům se nachází v klidné části Šestajovic (okres Praha-východ) s rychlou dostupností do centra Prahy. Na pozemku se nachází bazén a 2 terasy, z nichž jedna má elektricky ovládanou markýzu, elektrické venkovní žaluzie na oknech. Jde o novostavbu dokončenou v roce 2016. Na domě byly použity pouze kvalitní materiály a technologie. Dům je koncipován tak aby byl velice šetrný, jeho energetická náročnost spadá do kategorie “A” tedy úplně nejnižší spotřeba. Topení je zajištěno elektrickým čerpadlem, rozvod topení v podlaze v celém domě, teplá voda bez omezení. V domě jsou dvě samostatné bytové jednotky (o užitné ploše 239.04 m2 a 49.16 m2) takže jednu lze jednoduše pronajímat nebo jinak využít k podnikání. Obě jednotky mají plně zařízenou kuchyň, 3 koupelny, 4 WC, bezpečnostní zařízení, internet a satelit, parkování jak v ulici tak na pozemku.
zobrazit celý popis
Direct owner is selling a family house with floor area of 288.2 m2 meters on a total land area of 752 m2. The house is located in a quiet part of Šestajovice (Prague-East district) with quick access to the city center. The property has a swimming pool and 2 terraces, one of them has an electrically operated awning, electric roller blinds on the windows. It is brand new building completed in...
Direct owner is selling a family house with floor area of 288.2 m2 meters on a total land area of 752 m2. The house is located in a quiet part of Šestajovice (Prague-East district) with quick access to the city center. The property has a swimming pool and 2 terraces, one of them has an electrically operated awning, electric roller blinds on the windows. It is brand new building completed in 2016. Only high quality materials were used. The energy consumption category is "A", the lowest category. Floor heating throughout the house, hot water without restriction. The house has two separate units (floor area of 239.04 m2 and 49.16 m2) so one of them can be easily rented or used for business otherwise. Both units have a fully equipped kitchen, three bathrooms, four toilets, alarm, internet and satellite.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451828
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+1
plocha:
753 m²
cena:
10.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
A
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více