Prodej bytu 2+1, 49 m² bez realitky

Klíčova, Brno - Černovice, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji byt 2+1 v OV o ploše 48,7 m2 + komora 1,5 m2 v cihlovém domě na ulici Klíčova v Brně. Byt prošel kompletní rekonstrukcí (elektro, voda, podlahy, SDK, plastová okna a bezpečností dveře) a částečnou změnou dispozice.
Vstup do bytu je do předsíně (2,4 m2), dále do kuchyně (9,24 m2), ze které je vstup do prostorného obývacího pokoje (19,5 m2) za kterým...
Nabízíme k prodeji byt 2+1 v OV o ploše 48,7 m2 + komora 1,5 m2 v cihlovém domě na ulici Klíčova v Brně. Byt prošel kompletní rekonstrukcí (elektro, voda, podlahy, SDK, plastová okna a bezpečností dveře) a částečnou změnou dispozice.
Vstup do bytu je do předsíně (2,4 m2), dále do kuchyně (9,24 m2), ze které je vstup do prostorného obývacího pokoje (19,5 m2) za kterým je ložnice (12,8 m2). Vstup do koupelny je z obývacího pokoje. WC je samostatné, přístupné z předsíně. V kuchyni je kuchyňská linka na míru s vestavnými spotřebiči (lednice s mrazákem, myčka, trouba a MT) a indukční varnou deskou. V obývacím pokoji je velká vestavná skříň. V celém bytě je položeno PVC, na WC a v koupelně dlažba. Mimo byt je komora (1,45 m2), ve které je umístěna pračka.
Orientace všech oken bytu je na jih. K bytu náleží balkon do vnitrobloku, který je v užívání dvou bytů a sklep cca 4,5 m2. Za domem dvorek s možností posezení a klidný uzavřený vnitroblok.
Výhodou bytu jsou nízké provozní náklady. Vytápění bytu a ohřev vody je řešen elektřinou (přímotopy a bojler) se sazbou D45d kdy je platnost NT 18 hodin denně. Náklady na elektřinu při užívání dvou osob jsou cca 1000 kč/měsíčně. Příspěvek do fondu oprav 25kč/m2, tj. 1218 Kč, příspěvek na správu domu 130 Kč a 140 Kč na úklid. V domě rozvody UPC.
Byt se nachází ve 2. NP ze 4. v domě bez výtahu, celkem je zde 18 bytů. Je založeno SVJ. Dům má zateplenou fasádu, nová okna, nemá žádné dluhy či úvěr. V okolí domu je dobré parkování. V blízkosti zastávky MHD Tržní, Masná a Životského.
Uvolnění bytu po dohodě, kuchyňská linka se spotřebiči a vestavná skříň v ceně bytu, ostatní vybavení možno přenechat po dohodě.
zobrazit celý popis
We offer a flat 2+1 in the private ownership with an area of 48.7 m2 + 1.5 m2 chamber in a house on the Klíčova street in Brno. The apartment was completely renovated (electricity, water, floors, windows and security doors). Entry to the apartment in the hallway (2.4 m2), further to the kitchen (9.24 m2), which is the entrance to the spacious living room (19.5 m2) behind which there is a...
We offer a flat 2+1 in the private ownership with an area of 48.7 m2 + 1.5 m2 chamber in a house on the Klíčova street in Brno. The apartment was completely renovated (electricity, water, floors, windows and security doors). Entry to the apartment in the hallway (2.4 m2), further to the kitchen (9.24 m2), which is the entrance to the spacious living room (19.5 m2) behind which there is a bedroom (12.8 m2). Access to the bathroom is from the living room. The toilet is separate, accessible from the hall. Kitchen is a custom built-in appliances (refrigerator, freezer, dishwasher, oven and MT) and induction hob. The living room has a large built-in wardrobe. The entire apartment is laid PVC, toilet and bathroom tiles. Outside the flat is the chamber (1.45 m2), where is a washing machine.
Orientation of apartment windows to the south. The apartment has a balcony to the courtyard, which is the use of two flats and a cellar 4.5 m2. Behind the house courtyard with seating and a quiet enclosed courtyard.
The advantage of a flat low operating costs. Residential heating and hot water is solved by electricity (electric heating and boiler) at the rate D45d when the force NT 18 hours a day. Costs for electricity when two people are about CZK 1,000 / month. Contribution to fund repairs CZK 25/m2, ie. CZK 1218, the contribution of the building administration CZK 130 and CZK 140 for cleaning. The house is wiring UPC.
The apartment is located on the 2nd floor of 4 in a building without an elevator, there is a total of 18 apartments. The house has a warm facade, new windows, has no debt or credit. In the neighborhood, there is good parking. Near the bus stop Tržní, Masná and Životského.
Releasing an apartment in agreement, kitchen with appliances and built-in wardrobe in the price, other equipment can be left to the agreement.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
49 m²
cena:
3.400.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více