Prodej pozemku bez realitky

Málkov - Zelená, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/451889
Prodej pozemku 2.225 m² bez realitky, Málkov - Zelená, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
670 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím velký pozemek určený k výstavbě rodinného domu v jedné z nejatraktivnějších lokalit na Chomutovsku. Jedná se o mírnou slunnou jižní stráň. Cena pozemku je 670 Kč/m2. K pozemku je hotová (zkolaudovaná) příjezdová komunikace, na hranici pozemku je přípojka el. energie (max. 3x40 A), kanalizační a vodovodní přípojka. Ze dvou stran je pozemek již oplocen. Obec...
Nabízím velký pozemek určený k výstavbě rodinného domu v jedné z nejatraktivnějších lokalit na Chomutovsku. Jedná se o mírnou slunnou jižní stráň. Cena pozemku je 670 Kč/m2. K pozemku je hotová (zkolaudovaná) příjezdová komunikace, na hranici pozemku je přípojka el. energie (max. 3x40 A), kanalizační a vodovodní přípojka. Ze dvou stran je pozemek již oplocen. Obec Zelená/Málkov má výbornou občanskou vybavenost - je zde školka, praktický lékař, pošta, 2 obchody s potravinami, 2 veřejná sportovní hřiště, sportovní hala, .... Velmi dobrá dopravní obslužnost směr Chomutov-Kadaň. Do centra Chomutova je to 10 minut autem, do nákupního centra (Globus) 7 minut. Pozemek jistě osloví každého, kde chce mít soukromí, klid, krásný výhled, pocit dostatečného prostoru a světla. I okolní parcely jsou nadstandardně prostorné (nejmenší přiléhající parcela má 3.000 m2). Pozn.: snímek na mapě Googlu je minimálně 5 let starý - tedy vůbec neodpovídá současnému stavu lokality.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
451889
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.225 m²
cena:
670 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více