Pronájem bytu 1+kk, 40 m² bez realitky

Tulešická, Praha - Zličín

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmu hezký světlý byt 1kk s balkonem v novostavbě z roku 2010. Byt sestává z předsíně s velikou vestavěnou skříní (foto je původní, ještě bez vestavěné skříně) a lednicí, koupelny s vanou a WC, velkého pokoje (24m2) s výklenkem s kuchyňskou linkou (elektrický sporák, digestoř, myčka na nádobí) a komorou, kam se vejde hodně věcí. Na to, že je pouze 1kk má...
Pronajmu hezký světlý byt 1kk s balkonem v novostavbě z roku 2010. Byt sestává z předsíně s velikou vestavěnou skříní (foto je původní, ještě bez vestavěné skříně) a lednicí, koupelny s vanou a WC, velkého pokoje (24m2) s výklenkem s kuchyňskou linkou (elektrický sporák, digestoř, myčka na nádobí) a komorou, kam se vejde hodně věcí. Na to, že je pouze 1kk má byt opravdu hodně úložných prostor. K bytu dále náleží i sklep + společná kočárkárna/kolárna.
- V bytě lze nechat manželskou postel + velkou rozkládací sedačku. Nebo lze nechat prázdné, dle domluvy.
- Parkovat lze bez problému zdarma před barákem (nikdy nebyl problém najít parkovací místo v jakoukoliv denní dobu)
- Domácí zvířátko nevadí, jen prosíme předem upozornit.
- K nastěhování od 1.1.2017, prohlídky možné od 19.12. (lze i víkendy).
- nájem 11.000,- + poplatky 1.798,- + elektřina (my jsme platili 500 a ještě nám vraceli), internet není zahrnut v ceně (můžeme ponechat)
- Vratná záloha 10.000,-

V okolí bytu je spoustu dětských hřišť, cca 2 minuty chůze italská restaurace a malý krámek na nákup základních potravin, pokud něco dojde. Necelých 10 minut chůze Metropole Zličín + metro B + autobus 180 směr Dejvická či autobus 100 směr letiště.
zobrazit celý popis
A nice bright apartment 1 + kk with balcony in new building from 2010. The apartment consists of a hall with a large built-in wardrobe (photo is original, even without built-in wardrobes) and refrigerator, bathroom with tub and toilet, large room (24 m2) with a niche with kitchen (electrical stove, range hood, dishwasher) and a chamber that holds a lot of things. That is only 1kk apartment has a...
A nice bright apartment 1 + kk with balcony in new building from 2010. The apartment consists of a hall with a large built-in wardrobe (photo is original, even without built-in wardrobes) and refrigerator, bathroom with tub and toilet, large room (24 m2) with a niche with kitchen (electrical stove, range hood, dishwasher) and a chamber that holds a lot of things. That is only 1kk apartment has a lot of storage space. There is also a cellar + shared bicycles / bike.
- I can leave there DBL bed + big sofa. Or can leave it blank, according to the agreement.
- You can park for free without problem outside (never a problem finding a parking place at any time of day)
- Pets allowed.
- To move in from 1 January 2017, viewing possible from 19.12. (Also weekends).
- Rent 11.000, - + utilities 1798, - + electricity (we paid 500 and still coming back) + can keep the Internet (483, -)
- Refundable deposit of 10.000, -

In the vicinity of the apartment is a lot of playgrounds, about 2 minutes walk Italian restaurant and a small shop to buy basic foodstuffs, unless something happens. Less than 10 minutes walk Metropole metro + B + Bus 180 Dejvická or bus 100 direction airport.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+kk
plocha:
40 m²
cena:
11.000 Kč
poplatky:
1.798 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více