Pronájem bytu 3+kk, 131 m² bez realitky

Jungmannova, Praha - Nové Město

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dům byl vystavěn v roce 1933. Svým umístěním spojuje rušnou Jungmannovu ulici s klidnou zónou Františkánské zahrady. V letech 1996 až 1997 proběhla rozsáhlá rekonstrukce. Průčelí objektu do Jungmannovy ulice tvoří šestipodlažní budova, v jejíž první části je z přízemí vjezd do podzemních garáží, vchod do pasáže s hlavní částí obchodních prostor a...
Dům byl vystavěn v roce 1933. Svým umístěním spojuje rušnou Jungmannovu ulici s klidnou zónou Františkánské zahrady. V letech 1996 až 1997 proběhla rozsáhlá rekonstrukce. Průčelí objektu do Jungmannovy ulice tvoří šestipodlažní budova, v jejíž první části je z přízemí vjezd do podzemních garáží, vchod do pasáže s hlavní částí obchodních prostor a vnitřním vchodem do této budovy. Ve 2.NP jsou umístěny kanceláře, ve 3. NP až 7. NP jsou bytové jednotky. Druhá část je nová nástavba obchodních prostor v 2. NP objektu. Třetí část je taktéž nově dostavěná a v každém z NP je umístěna bytová jednotka.. Poslední částí objektu je památkově chráněný renesanční domek „U TŘÍ ZVONKŮ“, který je v současné době využíván jako kadeřnický salon.
Dům obsluhuje 2 osobní výtahy, 2 nákladní výtahy a 2 eskalátory spojující 1. a 2. NP obchodních prostor. Objekt je vytápěn plynovou kotelnou umístěnou ve 2. PP. Obchodní prostory i nové byty v zadním domě jsou klimatizovány. V 1. NP objektu je telefonní ústředna.
Objekt je zabezpečen elektronickou požární signalizací (EPS) a elektronickým zabezpečovací systémem (EZS) a dispečinkem s nepřetržitou službou.

Nabízíme prostorný světlý byt 3+kk s výhledem na Františkánskou zahradu o výměře 125,40 m2 s balkonem o výměře 5,70 m2. Byt je umístěn samostatně na patře. Sestává z obývacího pokoje s vybaveným kuchyňským koutem, dvou ložnic, samostatného WC a koupelny s pračkou. V chodbě bytu je vestavěná skříň.
Poplatky zahrnují topení, vodné, stočné, TUV, elektrickou energii, úklid a osvětlení společných prostor, odvoz odpadu a výtah.
Vyúčtování poplatků (služeb) dle skutečnosti, každoročně do 20. ledna.
Jistota: ve výši 2 měsíčních nájmů a 2 měsíčních záloh na služby.
Doba nájmu: na dobu určitou - na 2 roky.
Nepožadujeme provizi, pronájem přímo od majitele. Nájemné je osvobozeno od DPH, zálohy na služby jsou uvedeny včetně DPH.

Dostupnost městskou hromadnou dopravou: metro trasa B - stanice Můstek; metro trasa A - stanice Můstek; tramvaj - stanice Vodičkova, Národní třída
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
131 m²
cena:
47.000 Kč
poplatky:
10.000 Kč
typ vlastnictví:
Obecní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
4
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více