Prodej bytu 3+1 bez realitky

Bratranců Veverkových, Karviná-město, Moravskoslezský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/452006
Prodej bytu 3+1, 74 m² bez realitky, Bratranců Veverkových, Karviná-město, Moravskoslezský kraj, hlavní foto
Cena:
599.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodáme krásný byt 3+1 v OV s ještě krásnějším výhledem na krásy Slezska, někdy dohlédnete i na Moravu (Lysá hora, opravdu). V tomto klasickém panelákovém bytě 3+1 jsme žili čtyřčlenná rodina a pes (na 74 m2) příležitostně návštěvy. Poté děti vylétly do světa a my jsme se přestěhovali do rodinného domu, kde si po celodenní práci na zahradě se zasněním...
Prodáme krásný byt 3+1 v OV s ještě krásnějším výhledem na krásy Slezska, někdy dohlédnete i na Moravu (Lysá hora, opravdu). V tomto klasickém panelákovém bytě 3+1 jsme žili čtyřčlenná rodina a pes (na 74 m2) příležitostně návštěvy. Poté děti vylétly do světa a my jsme se přestěhovali do rodinného domu, kde si po celodenní práci na zahradě se zasněním vzpomeneme na pohodlí tohoto karvinského bytu.

Byt se nachází na ulici Br. Veverkových v Karviné Hranicích. Je perfektně situován: Jako první víte, že přijely kolotoče nebo cirkus a vaše děti můžou frajeřit mezi spolužáky. Taky přímo před domem je zdravotní středisko, kam se v případě zeslábnutí organismu snadno doplazíte. Před domem také je Kaufland (velké slevy po 20. hod), bazén a Permon, kde najdete vše potřebné! Díky lokalitě je to z bytu všude po Karviné pěšky 20 minut, ať se vydáte kamkoliv. V blízké Luně mají tak dobrou zeleninu a ovoce, že na ni naše děti doteď v jejich velkoměstech vzpomínají. Osmička je obecně bezpečná a naše ulice tím tuplem, protože vidíte široko daleko. Naše děti se ani v pubertě v nočních hodinách nebály chodit ven (naše malá noční můra).

Dům byl revitalizován, což znamená nová okna, která chrání před zimou a v létě před teplem. Výtah byl rekonstruován přes pár lety, ovšem spousta paneláků sní o tak funkčním výtahu, jaký je zde. Vchod má dva vstupy – přední i zadní, dveře jsou nové, pevné a bezpečné. Vodovodní a odpadní potrubí je také vyměněno. V rámci domu je vše, co se dalo, revitalizováno a fond oprav se tedy zvyšovat nebude a náklady jsou celkově nízké.

Byt je obyvatelný ihned, ale naštěstí je vhodný pro přestavbu. Naštěstí píšeme proto, že náš vkus by se Vám určitě nelíbil a zbytečně byste tento byt škrtli ze seznamu. Takhle aspoň neuvidíme, co vše s ním provedete a jak budete přetvářet naše šťastné zakonzervované vzpomínky a budete vytvářet své vlastní nové. Chcete žít ve vlastním vkusu, ne v našem. Anebo nechte byt, jak je a vyjádřete se o něm, že teď už je přece retro.

Pokoje jsou prostorné – co bude obývák, ložnice, dětský pokojík, pracovna, pokoj pro hosty, trucovna – to záleží na vás. Kuchyň je malá, ale útulná a můžete z ní jednoduše dle svých představ rozšířit a udělat z bytu 3+kk, jak jsme to my měli udělat už dávno. Prý takové byty jsou více žádanější. Kuchyň je vybavena retro deskou (konečně přišel její čas!) a je v dobrém stavu. Také si místo toho výklenku, který je v současném obýváku můžete udělat jednoduše komoru nebo šatnu (sen každé ženy). Ve všech pokojích je plovoucí podlaha, když budete chtít, najdete pod nimi i dnes tak žádané parkety v dobrém stavu! Taky slaví retro návrat.
Byt je v osobním vlastnictví, žádné trvalé bydliště ani závazky se na něj nevážou, parkování je v pohodě všude v okolí a ten výběr popelnic na tříděný odpad! Karviná v tomhle fakt válí.

Sousedi jsou milí, někteří možná trochu zvědaví, ale solidní. Osmička a Karviná celkově je známá jako hodně zelené město. Pokud máte pejska nebo se rádi procházíte, když ráno vyjdete z domu, můžete si vybrat asi tak z 6 různých směrů, kam se vydat a tyto směry ještě tak 20 krát různě změnit: Černý les, Tesar, Dubina, bývalé OSP, Petrovice, nebo se jen toulat mezi domy.

Ještě bychom rádi upozornili na kvalitu kohoutkové vody v bytě. Dle našich dětí je voda zde jedinečná: zkuste vodu ve Zlíně (bahnitý podtón), Brně (tvrdá!) nebo Piešťanech (čistá vincentka). Díky tomu jsme až do přestěhování nevěděli, co je vodní kámen, jak vlastně vypadá a co že je ten Calgonit.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
452006
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
74 m²
cena:
599.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více