Prodej bytu 4+1 bez realitky

Dvořišťská, Praha - Kyje

https://www.bezrealitky.cz/id/452039
Prodej bytu 4+1, 89 m² bez realitky, Dvořišťská, Praha - Kyje, hlavní foto
Cena:
4.400.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 602 244 145

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji byt v osobním vlastnictví 4+1 o výměře 89,4 m2 (+ lodžie 6 m2) v klidné a atraktivní lokalitě pražských Kyjí. Byt se nachází ve 4. patře (5.NP) menšího panelového domu, který v r. 2014 prošel kompletní revitalizací (zateplení pláště budovy, nová střecha, nová plastová okna vč. žaluzií, nové povrchy ve společných prostorách). Orientace bytu...
Nabízím k prodeji byt v osobním vlastnictví 4+1 o výměře 89,4 m2 (+ lodžie 6 m2) v klidné a atraktivní lokalitě pražských Kyjí. Byt se nachází ve 4. patře (5.NP) menšího panelového domu, který v r. 2014 prošel kompletní revitalizací (zateplení pláště budovy, nová střecha, nová plastová okna vč. žaluzií, nové povrchy ve společných prostorách). Orientace bytu je SSZ/JJV a nabízí velmi pěkný panoramatický výhled a dostatek slunečního světla v průběhu celého dne. Byt v minulosti prošel částečnou rekonstrukcí, při které bylo nahrazeno původní bytové jádro komfortní prostornou koupelnou (vana, samostatný sprchový kout, 2 umyvadla, WC, bidet), dále byly v chodbě vestavěny šatní skříně a položena dlažba (v ostatních místnostech je linoleum). Dispozičně je byt řešen tak, že za vstupními dveřmi se nachází předsíň, na kterou navazuje centrální chodba s vestavěnými skříněmi a přístupy do jednotlivých částí bytu a to do: koupelny s WC, 3 neprůchozích pokojů (SSZ orientace s výhledem na hřeben parku Smetanka) a do obývacího pokoje, ze kterého se vchází do kuchyně, vybavené původní kuchyňskou linkou a el. kombinovaným sporákem. Obývací pokoj i kuchyně jsou orientovány na JJV. Lodžie je na straně Dřítenské ulice a je přístupná z obývacího pokoje. K bytu náleží prostorný zděný sklep. Byt je nezařízený a jsou v něm zavedeny tyto sítě: el. proud 230V, telefonní linka, TV signál. Dům byl dostavěn v roce 1989 a stojí na vlastních parcelách. V domě není výtah.

Okolí a občanská vybavenost:

Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě na okraji původní zástavby rodinných domů nedaleko Kyjského rybníka v sousedství tzv. starých Kyjí, jejichž historie sahá až do 11.stol a jejichž dominantou je unikátní románský kostel sv. Bartoloměje. Prostředí nabízí mnoho příležitostí k aktivnímu trávení volného času – u Kyjského rybníka začíná přírodní park Smetanka, rozprostírající se mezi Hrdlořezy, Hloubětínem a právě Kyjským rybníkem. Park nabízí mnoho možností pro pěší a cykloturisty. Opačným směrem je možné dojít do přírodního parku Klánovice – Čihadla a dále k Počernickému rybníku se zámeckým parkem.
K dispozici je bohatá občanská vybavenost, zahrnující polikliniku ve Vajgarské ul. (praktici, pediatrie, interna, laboratoř a další odd. vč. lékárny), základní školu (Šimanovská ul.), dvě mateřské školy, několik obchodů s potravinami – přímo v místě jsou 2 večerky a zelenina, dále supermarket Albert Jahodnice, či busem/autem do Europarku Štěrboholy a další. V okolí je několik restaurací, např. Šimanda, restaurace U rybníka, bowling atd.) Ze sportů v okolí je k dispozici např. kopaná, volejbal, tenis, stolní tenis, florbal, gymnastika. Nedaleko Kyjského rybníka se nachází také kynologické cvičiště.

Doprava:

Lokalita nabízí vynikající možnosti dopravy, a to především díky 4 min chůze vzdálené vlakové zastávce Praha Kyje, ze které trvá cesta linkou S1 na Masarykovo nádraží jen 13 min (vlak CityElephant, který přes den jezdí dvakrát za hodinu). Je možné využít také autobusové linky do stanic metra Rajská zahrada (B), Palmovka (B), nebo Depo Hostivař (A). Autem trvá cesta do centra cca 20 min a velmi dobře dostupný je i Pražský okruh a Jižní spojka. Parkování je možné bez omezení jak v přiléhajících ulicích Dvořišťská a Dřítenská, tak v ulici Velkoborská, kde je k dispozici velké parkoviště. Přímo v domě jsou umístěny soukromé garáže, které je možné individuálně poptat k pronájmu, nebo koupi. K bytu garážové stání nenáleží.

Podlahové plochy:

obývací pokoj 18,70 m2
pokoj 12,70 m2
pokoj 12,30 m2
pokoj 11,80 m2
kuchyně 12,30 m2
chodba* cca 9,6 m2
koupelna* cca 7 m2
sklep 5,00 m2
celkem 89,40 m2
lodžie 6 m2

*součet výměr koupelny a chodby je 16,6 m2

Doplňující informace:

• Nemám zájem o spolupráci s realitními kancelářemi, proto není důvod k oslovování s nabídkami zastupování. Děkuji za pochopení.
• Výměry jsou kalkulovány na základě dřívější úpravy před NOZ a nezahrnují tedy plochy vnitřních svislých konstrukcí (vnitřních stěn), které jsou dle nové úpravy započítávány také. Jejich započtením by se plocha bytu zvýšila hrubým odhadem o cca 5-7%, tedy na hranici 96 m2 + 6 m2 lodžie.
• Energetický štítek zatím nebyl vypracován, proto není uvedena konkrétní hodnota.
• Údaje obsažené v tomto inzerátu mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.
zobrazit celý popis
I would like to offer for sale a spacious apartment with 4 rooms and a kitchen in a very calm and attractive part of Prague. The apartment is on the 4th floor (excl. ground level) of a small prefabricated tower block, which was built in 1989 and fully renovated in 2014 (insulation, new roof, new windows, new surfaces etc.). The flat has got 89,4 sqm with 6 sqm balcony and a spacious brick cellar....
I would like to offer for sale a spacious apartment with 4 rooms and a kitchen in a very calm and attractive part of Prague. The apartment is on the 4th floor (excl. ground level) of a small prefabricated tower block, which was built in 1989 and fully renovated in 2014 (insulation, new roof, new windows, new surfaces etc.). The flat has got 89,4 sqm with 6 sqm balcony and a spacious brick cellar. The orientation is NNW/SSE and offers a very nice panoramic view and plenty of sunlight. The bathroom and the central hall were remodelled few years ago. Now the flat has a very spacious and comfortable bathroom with 2 sinks, big bath, separate shower, toilet and bidet. The flat is unfurnished and ready to move in. This is a sale by owner – you pay no commission for real estate agents or any additional fees.
The neighbourhood gives you many opportunities for free time activities and sport (cycling, football, volleyball, tennis, gymnastics, or a dog training site). A few minutes’ walk is one of the biggest and the most beautiful Prague ponds and a natural park Smetanka. There is also a medical clinic at the Vajgarska Street, an elementary school, two kindergartens, a grocery store and a few restaurants.
The location offers excellent transport options thanks to a train station (only 4 minutes’ walk), from which it takes only 13 minutes to the Masaryk Station in the city centre. You can also a use bus to reach a Metro (A or B). Car ride to the city centre takes only 20 minutes. Parking is available in nearby streets and there are also plans for new reserved parking lots for flat owners in the house.
Square metres per rooms:
Living room 18,7 sqm
Room 12,7 sqm
Room 12,3 sqm
Room 11,8 sqm
Hall approx. 9,6 sqm
Bathroom approx. 7 sqm
Cellar 5 sqm
A total of 89,4 sqm
Balcony 6 sqm

Additional information:
• The owner is not interested in cooperation with any real estate agent.
• The address is Dvořišť ská 1248, Prague 9 – Kyje 198 00
• An energy label for an energy consumption level of the house has not yet been processed.
• This offer is strictly informative and does not constitute an offer within the meaning of § 1731 or § 1732 of the Civil Code and it is not a public pledge by § 1733 of the Civil Code. This indicative offer shall not be entitled to contract.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
452039
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+1
plocha:
89 m²
cena:
4.400.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaží:
5
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Telefon
+420 602 244 145
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více