Pronájem nebytového prostoru 171 m² bez realitky

Husova, Kutná Hora, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronájem provozovny hotelové restaurace, hotel Opat,Kutná Hora. Samotná plocha provozovny je 78m2+ 35m2 salonek, kuchyně a zázemí 40m2 a terasa 18m2. Kapacita restaurace 55 hostů, salonek 26, letní terasa 20 míst. Historická budova kompletně rekonstruovaná v roce 2008 – restaurace v přízemí s barem, s úplným vybavením a možností okamžitého provozování, nevyžaduje...
Pronájem provozovny hotelové restaurace, hotel Opat,Kutná Hora. Samotná plocha provozovny je 78m2+ 35m2 salonek, kuchyně a zázemí 40m2 a terasa 18m2. Kapacita restaurace 55 hostů, salonek 26, letní terasa 20 míst. Historická budova kompletně rekonstruovaná v roce 2008 – restaurace v přízemí s barem, s úplným vybavením a možností okamžitého provozování, nevyžaduje investice. Bar vč. chlazení v pultu, myčky, kávovaru. Kuchyň vč. skladů a lednic a mrazicích boxů, konvektomatu, sporáku, fritézy a dalším běžné kuchyňské vybavení je připraveno k provozu.

Provoz v hotelu kategorie ****, přenecháme facebook, a sekci stravování internetových stránek, s vlastní možností úprav. Zavedená klientela, akce společně s ubytování – přenechání databáze kontaktů. Vlastní parking. Možnost uzavření smlouvy až na 10 let. Měsíční nájemné 30.000,-Kč plus energie. Ostatní informace při prohlídce.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
171 m²
cena:
30.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více