Pronájem nebytového prostoru Ostatní bez realitky

Husova, Kutná Hora, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/452269
Pronájem nebytového prostoru 171 m² bez realitky, Husova, Kutná Hora, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
30.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronájem provozovny hotelové restaurace, hotel Opat,Kutná Hora. Samotná plocha provozovny je 78m2+ 35m2 salonek, kuchyně a zázemí 40m2 a terasa 18m2. Kapacita restaurace 55 hostů, salonek 26, letní terasa 20 míst. Historická budova kompletně rekonstruovaná v roce 2008 – restaurace v přízemí s barem, s úplným vybavením a možností okamžitého provozování, nevyžaduje...
Pronájem provozovny hotelové restaurace, hotel Opat,Kutná Hora. Samotná plocha provozovny je 78m2+ 35m2 salonek, kuchyně a zázemí 40m2 a terasa 18m2. Kapacita restaurace 55 hostů, salonek 26, letní terasa 20 míst. Historická budova kompletně rekonstruovaná v roce 2008 – restaurace v přízemí s barem, s úplným vybavením a možností okamžitého provozování, nevyžaduje investice. Bar vč. chlazení v pultu, myčky, kávovaru. Kuchyň vč. skladů a lednic a mrazicích boxů, konvektomatu, sporáku, fritézy a dalším běžné kuchyňské vybavení je připraveno k provozu.

Provoz v hotelu kategorie ****, přenecháme facebook, a sekci stravování internetových stránek, s vlastní možností úprav. Zavedená klientela, akce společně s ubytování – přenechání databáze kontaktů. Vlastní parking. Možnost uzavření smlouvy až na 10 let. Měsíční nájemné 30.000,-Kč plus energie. Ostatní informace při prohlídce.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!:
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
452269
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
171 m²
cena:
30.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Vybavený
podlaží:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více