Pronájem bytu 3+1 bez realitky

Kmochova, Ústí nad Labem - Dobětice, Ústecký kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/452274
Pronájem bytu 3+1, 63 m² bez realitky, Kmochova, Ústí nad Labem - Dobětice, Ústecký kraj, hlavní foto
Cena:
4.000 Kč + 6.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Pronajmu byt v 5.patře, detailní foto zašlu mailem. Byt v částečné rekonstrukci, probíhají drobné úpravy (výmalba, úprava podlahy, ještě je v plánu výměna kuchyňské linky apod.). Pokud by jste měli zájem nechat byt v původním stavu a udělat si úpravy po svém, nebráním se tomu. Klidní sousedé, staršího věku, kteří se i starají o okolí panelového domu....
Pronajmu byt v 5.patře, detailní foto zašlu mailem. Byt v částečné rekonstrukci, probíhají drobné úpravy (výmalba, úprava podlahy, ještě je v plánu výměna kuchyňské linky apod.). Pokud by jste měli zájem nechat byt v původním stavu a udělat si úpravy po svém, nebráním se tomu. Klidní sousedé, staršího věku, kteří se i starají o okolí panelového domu. Některé vybavení mohu po dohodě zanechat. Záloha 2x měsíční nájem. Celková cena za měsíc je 10000,- Kč. V ceně není započítáno UPC (internet + TV). K dispozici od 02/2017.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
452274
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
63 m²
cena:
4.000 Kč
poplatky:
6.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Částečně
podlaží:
5
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více