Prodej pozemku bez realitky

Roztocká, Zdiby - Brnky, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/452296
Prodej pozemku 766 m² bez realitky, Roztocká, Zdiby - Brnky, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
1.250.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 766 m2, pozemek je údolní, na hranici pozemku asfaltová veřejná komunikace (možnost zbudování vlastního parkovacího místa, kvůli svažitosti pozemku nelze přímo na pozemek vjet autem). IS zavedeny (přípojka voda, elektřina), na pozemku vlastní jímka. Pozemek je zastavitelný max. do 115 m2 zastavěné plochy, je možná...
Nabízím k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 766 m2, pozemek je údolní, na hranici pozemku asfaltová veřejná komunikace (možnost zbudování vlastního parkovacího místa, kvůli svažitosti pozemku nelze přímo na pozemek vjet autem). IS zavedeny (přípojka voda, elektřina), na pozemku vlastní jímka. Pozemek je zastavitelný max. do 115 m2 zastavěné plochy, je možná stavba dvou podlaží (přízemí, podkroví). Středem údolí protéká potok, který je částečně přehrazený zpevněnou plochou a bazénem. Na pozemku je chata o zastavěné ploše 38m2 (předsíň, obývací prostor + kuchyňský kout, sprcha + wc, ložnice), která byla v minulosti využívána k celoročnímu bydlení, v současné době však po úmrtí původního majitele není obyvatelná a vyžaduje zásadní rekonstrukci či přestavbu. V chatě byla zavedena elektřina i voda, oboje dočasně odpojeno, dále pak je za chatou vlastní stožár se satelitní anténou a přípojkou. Pravobřežní vltavská cyklostezka se nachází 400 m západním směrem k řece, po cyklostezce park Stromovka vzdálen 7,5 km, metro C Holešovice 9 km. Dostupnost autem metro C Kobylisy 15 minut, Václavské náměstí 25 minut.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
452296
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
766 m²
cena:
1.250.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více