Prodej pozemku 1.500 m² bez realitky

K Zátiší, Pyšely, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám jižně orientovaný plně zasíťovaný pozemek o výměře 1.498 m2 v proluce ve stávající zástavbě na okraji zastavěné části města Pyšely. Rovinný pozemek je územním plánem určen k výstavbě rodinného domu. Veškeré sítě vodovod, plyn a kanalizace jsou uloženy v komunikaci na hranici pozemku, elektrická energie je v pilíři. Spolu s pozemkem koupíte i podíl...
Prodám jižně orientovaný plně zasíťovaný pozemek o výměře 1.498 m2 v proluce ve stávající zástavbě na okraji zastavěné části města Pyšely. Rovinný pozemek je územním plánem určen k výstavbě rodinného domu. Veškeré sítě vodovod, plyn a kanalizace jsou uloženy v komunikaci na hranici pozemku, elektrická energie je v pilíři. Spolu s pozemkem koupíte i podíl na pozemku zpevněné komunikace.
Pyšely jsou obcí s plnou občanskou vybaveností - škola, školka, obchody, restaurace, pošta a zdravotní středisko a nedávno vybudovaným golfovým hřištěm. Díky poloze pozemku na kraji obce trvá cesta do Prahy cca 30 minut. Můžete také využít příměstský vlak a další možnosti hromadné dopravy.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
1.500 m²
cena:
2.846.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více