Pronájem nebytového prostoru 125 m² bez realitky

Letenské nám. , Praha - Bubeneč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Kancelář (ateliér), 124,3 m2, P7 - Letenské náměstí

Pronájem přízemních nebytových prostor 124,3 m2 na Letenském nám. Vhodné jako open space kancelář nebo ateliér. Vstup a okna jsou situována do klidného dvora v udržovaném zrekonstruovaném domě. Podlahová krytina dlažba překrytá kobercem na dřevotřísce. Ústřední plynové vytápění, podlahové zásuvky,...
Kancelář (ateliér), 124,3 m2, P7 - Letenské náměstí

Pronájem přízemních nebytových prostor 124,3 m2 na Letenském nám. Vhodné jako open space kancelář nebo ateliér. Vstup a okna jsou situována do klidného dvora v udržovaném zrekonstruovaném domě. Podlahová krytina dlažba překrytá kobercem na dřevotřísce. Ústřední plynové vytápění, podlahové zásuvky, stropní klenby, mříže v oknech, 2x WC, počítačová síť, videozvonek, telefon, internet, myčka, lednice. Prostory jsou k dispozici od 1.3.2010. Přímé jednání s majitelem bez prostředníka.
zobrazit celý popis
Office (atelier), 124,3 m2, Prague 7, Letenské square

Groung floor. Openspace office or atelier. Entrance and windows to the quiet yard. House is in good condition. Carpet on the floor, central hesting, floor outlets, window grids, 2x WC, computer network, door bell (vith video), phone, internet, dishwasher, fridge. Free from 2010/3/1.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
125 m²
cena:
29.800 Kč
poplatky:
7.500 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více