Pronájem bytu 3+1, 110 m² bez realitky

Mánesova, Praha - Vinohrady

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Krásný a slunný klasický vinohradský byt s vysokými stropy k půlročnímu pronájmu leden až červen 2017 (byt k dispozici od 5.1.2017). Prostor disponuje vstupní větší halou a čyřmi velmi prostornými pokoji situovanými kolem haly (do každého pokoje je možný vstup z haly). Dále je zde koupelna s vanou a WC, separátní WC, plně vybavená kuchyň (myčka, lednička, mrazák,...
Krásný a slunný klasický vinohradský byt s vysokými stropy k půlročnímu pronájmu leden až červen 2017 (byt k dispozici od 5.1.2017). Prostor disponuje vstupní větší halou a čyřmi velmi prostornými pokoji situovanými kolem haly (do každého pokoje je možný vstup z haly). Dále je zde koupelna s vanou a WC, separátní WC, plně vybavená kuchyň (myčka, lednička, mrazák, mikrovlnka, rychlovarná deska), pračka a sušička, televize značky Samsung. V domě se nachází recepce. Poloha bytu - 2 minuty od stanice metra Jiřího z Poděbrad a též od parku Riegrovy sady.
Cena je 30.000 Kč za měsíc plus 2000 Kč poplatky a dále asi 2000 Kč měsíčně na plyn a elektřinu, která bude převedena na nájemce.
zobrazit celý popis
Beautiful and very bright high ceiling apartment available for rent for half a year - January until June 2017 (the apartment is available from 5th January 2017). There is a large hall and 4 very spacious rooms situated circularly around the hall (each room is accessible from the hall). In addition, the apartment has a bathroom with tub and toilet, separate toilet, fully equipped kitchen...
Beautiful and very bright high ceiling apartment available for rent for half a year - January until June 2017 (the apartment is available from 5th January 2017). There is a large hall and 4 very spacious rooms situated circularly around the hall (each room is accessible from the hall). In addition, the apartment has a bathroom with tub and toilet, separate toilet, fully equipped kitchen (dishwasher, refrigerator, freezer, electricity cooking plate), washing machine and a dryer, Samsung TV. There is a reception in the building. The apartment is located conveniently 2 minutes from the metro stop Jiriho z Podebrad and from the park Riegrovy sady.

The rent is CZK 30.000 per month plus CZK 2.000 fees and approximately CZK 2.000 gas and electricity charges (electricity and gas shall be transferred to the tenant).
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
110 m²
cena:
30.000 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více