Prodej pozemku bez realitky

Dolní Dunajovice, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/452528
Prodej pozemku 8.054 m² bez realitky, Dolní Dunajovice, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
2.420.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.

Popis inzerátu

Prodám vinohrad v katastru obce Dolní Dunajovice viniční trať “Plotny”. Viniční trať “Plotny” je vynikající lokalita v Mikulovské oblasti. Vyniká svojí úžasnou polohou, kdy od východu Slunce na Pálavou až po západ za Dunajovické kopce je celodenně prosluněná. Skvělá poloha chrání vinici i před mrazy jak zimě tak i na jaře. Výměra vinohradu je 8054 m2 na...
Prodám vinohrad v katastru obce Dolní Dunajovice viniční trať “Plotny”. Viniční trať “Plotny” je vynikající lokalita v Mikulovské oblasti. Vyniká svojí úžasnou polohou, kdy od východu Slunce na Pálavou až po západ za Dunajovické kopce je celodenně prosluněná. Skvělá poloha chrání vinici i před mrazy jak zimě tak i na jaře. Výměra vinohradu je 8054 m2 na pozemku 6894. Na vinici jsou vysázeny odrůdy RR, MT, RV, SV v 7 řádcích o délce 400 m. Vinohrad má široký spon 3 m. Po případné rekultivaci je možno vysázet 8 řádků. Vinice je dobře přístupná i moderní technikou po asfaltové cestě. Vinice je řádně registrována na ÚKZÚZ. Při její rekultivaci je možno požádat o dotaci na novou výsadbu. Požadovaná cena je 2.420.000 Kč.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
452528
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
8.054 m²
cena:
2.420.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaží:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Majitel si nepřeje zobrazovat své kontakty z důvodu zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl ozvat sám.
REKLAMA

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více