Prodej pozemku 10.115 m² bez realitky

Loučky u Turnova, Liberecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Loučky u Turnova. Celková plocha 10115 m2 se skládá z více parcel na sebe navazujících, je možné odkoupit dle dohody jednotlivé pozemky logicky navazující na sebe, cena bude úměrná kvalitě polohy pozemku a možného využití.
Parcela je na vyvýšeném místě, z kterého je překrásný výhled na panorama Klokočských skal se skalním...
Nabízíme k prodeji pozemek v obci Loučky u Turnova. Celková plocha 10115 m2 se skládá z více parcel na sebe navazujících, je možné odkoupit dle dohody jednotlivé pozemky logicky navazující na sebe, cena bude úměrná kvalitě polohy pozemku a možného využití.
Parcela je na vyvýšeném místě, z kterého je překrásný výhled na panorama Klokočských skal se skalním hradem Rotštejn. V sousedních Besedicích je další skalní město zvané Kalich, které je součástí komplexu Suchých skal. Ve vegetačním období zeleně nabízí jižní pozemek plné soukromí, součástí pozemků je i menší lesní borovicový pás. Na pozemku jsou nově vysázené ovocné stromy a původní vzrostlé ořechy. V obci se nachází běžná občanská vybavenost, ostatní služby jsou v sousední obci Koberovy a Turnově. Dopravní dostupnost zajišťuje pravidelná linka autobusu.
Přístup je z obecní účelové lesní cesty vedené po vrstevnici navazující na asfaltovou komunikaci, nebo příjezdem cestou po svahu mezi loukami z hlavní komunikace vzdálené cca 120 m. Na pozemku je elektro přípojka s příkonem na rodinný dům a vodovodní přípojka, kanalizace v obci není. Pozemky se nachází ve třetím stupni ochrany CHKO, na hranici se zastavěným územím, ze strany CHKO nejsou žádné požadavky na ochranu pozemků, zastavění je možné se souhlasem CHKO. Zhruba 1/2 pozemku je směřována k jihu, druhá polovina na sever, na západní straně je v současné době vzrostlý les, na východní jsou louky - viz. fotografie. U hranice pozemku se nachází stará obecní již nepoužívaná vodárna.
Detailnější informace o možnosti zastavění pouze pro vážné zájemce.
Celkovou částku 990 tis. je možné upravit dohodou, záměrem prodeje je ovšem nejvyšší kupní cena. Prodej je časově neomezený a v případě nízkých nabídek nemusí být realizován. Žádáme pouze solidní zájemce, realitní kanceláře ani spekulanti prosím nevolejte!
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
10.115 m²
cena:
990.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více