Prodej domu 160 m² bez realitky

Loučná pod Klínovcem - Háj u Loučné pod Klínovcem, Ústecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Dům, který jsme v roce 2008 pořizovali jako investiční nemovitost má dispozici 4+1 a je vhodný jak k trvalému bydlení tak i k rekreaci. My jsme tento dům kupovali jako investiční nemovitost, popíšu z jakého důvodu: 1) stále se rozvíjející a velmi atraktivní lokalita na zimní a letní dovolené 2) pronájem nemovitosti k ubytování na horách(každý rok zimní sezóna plně...
Dům, který jsme v roce 2008 pořizovali jako investiční nemovitost má dispozici 4+1 a je vhodný jak k trvalému bydlení tak i k rekreaci. My jsme tento dům kupovali jako investiční nemovitost, popíšu z jakého důvodu: 1) stále se rozvíjející a velmi atraktivní lokalita na zimní a letní dovolené 2) pronájem nemovitosti k ubytování na horách(každý rok zimní sezóna plně obsazena) 3) veliký pozemek vhodný i pro stavbu druhé chalupy.
Dům může být napojen na vodovodní řád, my jsme tuto možnost nevyužili, protože odebíráme vodu z vlastního zdroje. Vytápění je řešeno automatickým kotlem na tuhá paliva a rozvedeno jednak na ohřev TUV v bojleru a dále do ústředního topení. V celém objektu jsou plastová okna.
zobrazit celý popis
The house, which we procure in 2008 as an investment property is available 4 + 1 and is suitable for permanent living and for recreation. We did this house bought as an investment property, describe why: 1) The ever-evolving and highly attractive location for winter and summer vacation 2) lease property for accommodation in the mountains (each year, the winter season is fully occupied) 3) large...
The house, which we procure in 2008 as an investment property is available 4 + 1 and is suitable for permanent living and for recreation. We did this house bought as an investment property, describe why: 1) The ever-evolving and highly attractive location for winter and summer vacation 2) lease property for accommodation in the mountains (each year, the winter season is fully occupied) 3) large land suitable for the construction of second homes.
The house can be connected to the water system, we did not use this option, because the extract water from a private source. Heating is done with an automatic solid fuel boiler and divorced both on hot water heating boiler and into the central heating system. Throughout the building there are plastic windows.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
160 m²
cena:
2.650.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více