Prodej domu 3+kk bez realitky

Kunčice pod Ondřejníkem, Kunčice pod Ondřejníkem, Moravskoslezský kraj

3.499.000 Kč

Popis

Hledáte opravdu kvalitní a zdravé bydlení? Nabízím k prodeji zcela originální rodinný dům dřevěné srubové konstrukce /zhotovitel renomovaná fy. Sruby Pacák/ s nízkými provozními náklady, o celkové podlahové ploše 55m2, na prostorné parcele o celkové výměře 1594 m2.
Stavba splňuje ta nejpřísnější kritéria zdravého bydlení za využití přírodních materiálů s umístěním v podhůří Beskyd s výhledem na okolní horská panorama, do kterého se ihned zamilujete.
Srub má v přízemí krytý vstup s terasou, kuchyni s obývacím pokojem, ložnici, chodbu se schodištěm, koupelnu a WC.
V patře - podkroví se nachází dva pokoje a chodba. Ve srubu je podlahové vytápění s možností dálkového GSM ovládaní. Kuchyně zhotovená z originálního holandského nábytku, a osazena moderními spotřebiči. Ohřev vody je zajištěn bojlerem /zn. Dražice Okce 125 2kW/, v domě je instalován elektrický kotel / zn. Prothrem Ray 9K 9k 9kW/ - s připojením na podlahové vytápění celého spodního patra. Pitná voda je zajištěna napojením na veřejný vodovod obce /společnost Kunčiská, s.r.o./, odpadní vody jsou v součsné době svedeny do žumpy, s plánovanou realizací přípojky do obecní kanalizace v r. 2019. Bez spotřebiče, je v centrální místnosti zkolaudován jednoprůduchový zděný třísložkový komínový systém zn. EKO Universal DN 160mm/ s přípravou pro napojení kachlových či krbových kamen.
Zahrada je profesionálně upravená včetně terasy a pozemek je celkově oplocen.
Na pozemku se nachází samostatné venkovní kryté stání určeno pro dvě vozidla, a před domem otevřené stání pro čtyři vozidla. Energetická náročnost budovy C. Kolaudováno k bydlení 25.11.2014.
Velmi dobrá občanská vybavenost v obci a blízkém okolí se snoubí s překrásným bydlením v podhůří Beskyd s nepřeberným množstvím sportovních a relaxačních aktivit, golf na Čeladné a Ostravaici, ski Opálená, Pustevny, Pálkovice, cyklo a turistické stezky, a také s dostupností potravin místního zemědělství, - farmářské mléčné výrobky fy. Menšík a Macura atd.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 457231
Dispozice: 3+kk
Plocha: 55 m²
Plocha pozemku: 1.594 m²
Cena: 3.499.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Kunčice pod Ondřejníkem
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Dřevostavba
PENB: C
Vybavenost: Vybavený Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa: Ano
K dispozici od: Ihned k dispozici

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 776

Aktivních inzerátů
bez provize

15 697

Realizovaných obchodů
tento rok

937 030 674 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 3+kk bez realitky

3.499.000 Kč