Prodej domu 221 m² bez realitky

Břežanská, Ohrobec, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu typu bungalov 4+kk/2G/T zkolaudován v roce 2013. Stavba se nachází v lokalitě Praha západ - Ohrobec ( 1 km od Dolních Břežan). Výměra pozemku je 924 m2 a zastavěná plocha je 221 m2. Přízemní rodinný dům nabízí díky velkorysému řešení maximální komfort bydlení pro vícečlennou rodinu. Skládá se z prostorného zádveří,...
Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu typu bungalov 4+kk/2G/T zkolaudován v roce 2013. Stavba se nachází v lokalitě Praha západ - Ohrobec ( 1 km od Dolních Břežan). Výměra pozemku je 924 m2 a zastavěná plocha je 221 m2. Přízemní rodinný dům nabízí díky velkorysému řešení maximální komfort bydlení pro vícečlennou rodinu. Skládá se z prostorného zádveří, ze kterého vedou dveře do garáže pro dva vozy o velikosti 42 m2 , která také disponuje sprchovým koutem a toaletou , ze zádveří se pak dále vchází do obytné zóny domu , která nabízí dva dětské pokoje z čehož momentálně je jeden využit jako pracovna . Dále zde nalezneme ložnici rodičů jejíž nedílnou součástí je šatna, koupelnu s masážní vanou , prostorný sprchový kout, samostatnou toaletu s bidetem, technickou místnost , kde je umístěna vnitřní jednotka tepelného čerpadla, prádelnu a v neposlední řadě prostorný obývací pokoj, na který navazuje kuchyň se zcela novou kuchyňskou linkou vyrobena truhlářem na míru i včetně americké lednice . Mezi charakteristické prvky domu patří přiznané trámy v hlavní obývací místnosti, díky nimž prostor působí velice vzdušně , dále v domě je taktéž půdní prostor o velikosti 130 m2 a v každém pokoji jsou vestavěné skříně.
Dům disponuje prvky, které nabízejí vysoké standardy jako například , prostornou dřevěnou terasu z materiálu sibiřský modřín o rozloze 150 m2 , taktéž vyrobenou truhlářem, na kterou se dostaneme z každého pokoje mimo pracovny a která nám nabízí vstup na prostornou zahradu .Všechny okenní prostory jsou osazena dřevěnými okny s trojsklem , celý dům je samozřejmě zateplen a ve spojitosti s tepelným čerpadlem nabízí velice nízké náklady na celkový provoz domu. Další přidanou hodnotou je možnost parkování vícero automobilů přímo na pozemku domu a to v její přední části , která je od příjezdové komunikace oddělena plotovou , plnou zdí a dává tímto maximální soukromí pro možnost parkovat až osm aut , plus dvě vozidla v garáži. Nízkoenergetický charakter domu je dán novodobými trendy , jako je podlahové vytápění ( tepelné čerpadlo Carrier - vzduch - voda) a přípravou pro rekuperační jednotku .V celém domě je rozveden centrální vysavač typu Husky jehož prvky jsou zakomponovány i v kuchyňské lince , nutno připomenout i rozvod kompletní elektroinstalace na inteligentní ovládání domu a v celém domě je také rozveden alarm , který je připojen na centrální pult ochrany . V obci nalezneme restaurace , pekárnu , která nabízí i prodej základních potravin , mateřskou školku a také školu . Veškerou další občanskou vybavenost nalezneme v blízkých Dolních Břežanech. Dopravu zajišťují autobusy MHD , jejichž zastávka je 50 metrů od domu , s kterými se dostaneme do Prahy za velice krátkou dobu. Vzhledem k všem těmto atributům , doporučujeme tento dům ke koupi. Energetická třída G je uvedena z důvodu prozatimní nerealizace energetického průkazu , nicméně dům odpovídá energetické náročnosti B , C .
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+kk
plocha:
221 m²
cena:
11.050.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více