Prodej domu 6+1 bez realitky

Jiřího Wolkera, Žatec, Ústecký kraj

4.990.000 Kč

Popis

Prožijte šťastný život se svou rodinou v krásném, pozitivní energií nabytém domě s pohodovými sousedy. Strávili jsem v něm spoustu krásných chvil svého života a teď ho nabízíme Vám.
Prostorný, plně podsklepený třípodlažní rodinný dům z roku 1975 dispozičně zajímavě řešený jako 6+1 v klidné zástavbě v blízkosti centra města Žatce s celkovou užitnou plochou 242m2 a udržovanou zahradou o velikosti 660m2.
V suterénu domu je garáž s novými dveřmi z roku 2013, prádelna, sušárna, kotelna a dílna. Okna v suterénu mají bezpečností skla. V mezipatře suterénu a přízemí domu jsou bezpečnostní dveře, kterými se vychází na zahradu.
V přízemí domu je prostorná vstupní hala, kuchyň s jídelnou, slunný obývací pokoj s balkónem, pokoj pro hosty, zrekonstruovaná koupelna s rohovou vanou a dvěma umyvadly a samostatné WC.
V prvním patře domu se nachází tři velké a slunné pokoje, koupelna s vanou a WC a vstup na půdu.
V domě jsou kompletní inženýrské sítě. Revize plynového kotle, komínu a hromosvodu se provádí pravidelně. Do domu je zavedena kabelová televize a internet.
Po roce 2000 prošel dům rozsáhlou rekonstrukcí. Byla provedena výměna plastových oken a parapetů v celém domě, zateplena a nově omítnuta východní a severní část domu, položena nová střešní krytina. Proběhla výměna plynového kotle. Postaven nový dřevěný plot kolem zahrady.
Krásná, rozlehlá a pravidelně udržovaná zahrada poskytuje soukromí a dostatek prostoru k zahradničení, rodinnému posezení s grilováním i pro dětské radovánky. Je zde malý zapuštěný bazén, voliéra pro psa, udržované záhony pro pěstování zeleniny a několik ovocných stromů. Kolem celého domu jsou okrasné stromy. Ideální dům pro Vás a Vaši rodinu.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 459019
Dispozice: 6+1
Plocha: 242 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 4.990.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Žatec
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: C
Vybavenost: Vybavený
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa: Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 766

Aktivních inzerátů
bez provize

14 563

Realizovaných obchodů
tento rok

852 636 315 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 6+1 bez realitky

4.990.000 Kč