Prodej rekreačního objektu 127 m² bez realitky

Horní Brusnice, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám poloroubenou chalupu v obci Horní Brusnice, 6km od obce Pecka a 15km od Dvora Králové nad Labem, na klidném a tichém místě,s výhledem na pole, louky a lesy.
Zastavěná plocha a nádvoří 127m2 na pozemku o výměře 2560m2.
Dispozice: vstupní místnost ( předsíňka ), chodba se vstupem do hlavní světnice ( po kompletní rekonstrukci ), vstup do malé podsklepené ložnice a...
Prodám poloroubenou chalupu v obci Horní Brusnice, 6km od obce Pecka a 15km od Dvora Králové nad Labem, na klidném a tichém místě,s výhledem na pole, louky a lesy.
Zastavěná plocha a nádvoří 127m2 na pozemku o výměře 2560m2.
Dispozice: vstupní místnost ( předsíňka ), chodba se vstupem do hlavní světnice ( po kompletní rekonstrukci ), vstup do malé podsklepené ložnice a koupelny s WC - vše rovněž po rekonstrukci. Vstup po dřevěných schodech na velkou a prostornou otevřenou půdu - schody před rekonstrukcí a půdní prostor připraven pro úpravy na obytné místnosti.
Z chodby vstup také do velké a nové přístavby, která slouží jako dílna, skladiště a dřevník. Z přístavby výstup zadními dveřmi na kamennou terasu za domem.
V nedávné době rekonstrukce střechy ( provedena výměna střešní krytiny a doplnění krovů ), na podzim 2016 oprava nátěrů roubení a omítek u podezdívky a kamenné části domu. Probíhá postupná renovace dalších částí chalupy.
Chalupa stojí na klidném místě o samotě, množství vzrostlé okrasné zeleně před domem kryje dobře objekt, pobyt na terase v zadní části domu, která je ze 2 stran krytá
samotným domem a velkou loukou z další strany poskytuje naprosté soukromí pro chvíle oddechu, které ocení především milovníci klidu.
Nádherné jsou východy slunce, pozorování lesní svěře ( úspěch zaručen každý den ) pak podtrhují podmanivou atmosféru místa.
Na pozemku také množství starších ovocných stromů ( jabloň a slivoně ) doplňují nově vysazené ovocné stromky ( jabloně, hrušeň, slivoně či ořešák ).
Trávník okolo domu pravidelně udržován.
Za pozemkem směrem k lesu se nachází rybník, s možností koupání např. psích miláčků a bruslením v zimě. V létě houby a borůvky, krásné okolí vybízí k projížďkám na kole,
s možností návštěv blízkého hradu Pecka ( v obci také koupaliště ), rozhledny na Zvičině nebo safari ve Dvoře Králové.
V zimě vhodné také jako skvělý "základní tábor" pro milovníky hor a lyžování ( do Krkonoš je to cca 30km ).

Nutno vidět. Nový majitel musí počítat s nutností pravidelného pracovního nasazení - chalupa a pozemek vyžadují svou údržbu a je také nutné kalkulovat s investicí do případné úpravy podkroví ( podlaha, zateplení ) pro dobudování obytných prostorů.

Vážnému zájemci poskytnu naprosto detailní informace o stavu nemovitosti i pozemku.

Aktualizace cenové nabídky:
původní cena 1 820 000,- Kč
sleva 120 000,- Kč
Nová cena 1 700 000,- Kč

Cena je platná do 1.9.2017, poté bude nabídka nemovitosti pro letošní rok uzavřena a ukončena.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Rekreační objekt
dispozice:
Ostatní
plocha:
127 m²
cena:
1.700.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Částečně
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více