Prodej bytu 4+1, 85 m² bez realitky

V Štíhlách, Praha - Krč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

KLIMATIZOVÁNO!!! Praha 4 - Krč. Nabízím nadstandardně vybavený rekonstruovaný mezonetový byt v klidném prostředí u Krčského lesa a parku ve 12-ti patrovém kompletně zatepleném domě. Byt je v OV, bez hypotéky, k nastěhování ihned.
Prosluněný obývací pokoj, kuchyň a lodžie jsou orientovány na jih, další tři pokoje jsou v klidové zóně směrem na sever. Výhled je...
KLIMATIZOVÁNO!!! Praha 4 - Krč. Nabízím nadstandardně vybavený rekonstruovaný mezonetový byt v klidném prostředí u Krčského lesa a parku ve 12-ti patrovém kompletně zatepleném domě. Byt je v OV, bez hypotéky, k nastěhování ihned.
Prosluněný obývací pokoj, kuchyň a lodžie jsou orientovány na jih, další tři pokoje jsou v klidové zóně směrem na sever. Výhled je bočně na Krčský les, severně na centrum Prahy a hrad, jižně pak směrem do středočeského kraje. Přímo u domu je pískoviště a školka. Základní škola je ve vzdálenosti 5 minut pěšky parkem bez nutnosti přecházet silnici. V docházkové vzdálenosti je také veškerá občanská vybavenost - potraviny, MHD, nemocnice, pošta, atp. Dopravní dostupnost autem: 9 km do centra Prahy, necelé 3km od jižní spojky a magistrály (D1). Parkovací místo je možné zakoupit v nově postaveném domě přes ulici, nebo lze parkovat na parkovišti přímo za domem. MHD – zastávka 9 linek autobusů 200 metrů od domu (6 minut na metro Kačerov, 20 minut do centra). Stanice metra Nové Dvory na nové trase D bude také 200 metrů od domu – výstavba plánována cca do roku 2014. Ideální pro rodinu s dětmi nebo pejskaře. Vybavení bytu: ústřední topení i elektrické podlahové vytápění (obývací pokoj, kuchyň, hala, schodiště, pokoj, koupelna, WC), klimatizace (obývací pokoj, ložnice), dřevěné podlahy Kährs, dřevěné schodiště, moderní špičkově zařízená zděná koupelna a WC, vestavěné skříně (ve 3 pokojích a v hale), nový balkon, kvalitní plastová okna, bezpečnostní vstupní dveře, stmívací světla ve většině pokojů, atp. Zděný sklep 2m2 v suterénu. V případě zájmu možno převést nájem rekonstruované sklepní místnosti 15m2 (roční nájem 2500 Kč, k dispozici cca od konce roku 2010). V případě zájmu možno prodat byt za 4 099 000 Kč i s následujícím vybavením: kuchyňská linka - sporák, myčka, mikrovlnka, lednice side-by-side, sedačka, nábytková stěna a audio/video v obýváku, televize v ložnici, rozkládací křeslo v pokoji, vybavení pracovny, postel, pračka, atp.
zobrazit celý popis
AIR-CONDITIONED!!! Praha 4 - Krč. I do offer above-standard, reconstructed double floor flat in the quiet area close to Krč woods and park. It is privatly owned without mortgage, immediately available.
I do offer above-standard reconstructed double floor flat in the quiet area close to Krč woods and park in 12-floor completely insulated house. The flat is privately owned without mortgage,...
AIR-CONDITIONED!!! Praha 4 - Krč. I do offer above-standard, reconstructed double floor flat in the quiet area close to Krč woods and park. It is privatly owned without mortgage, immediately available.
I do offer above-standard reconstructed double floor flat in the quiet area close to Krč woods and park in 12-floor completely insulated house. The flat is privately owned without mortgage, immediately available. Sunny living room, kitchen and balcony are south-oriented, other three rooms are north-oriented to the quiet zone. The side view is to Krč woods, north view is to centre of Prague and castle, south view is to the country. Sand pit and infant school are neighbouring to the house. Elementary school is 5 minutes walk away - to get there it is not necessary to cross the street. Grocery store, public transport, hospital and post are also in walking distance. Transport availability: 9 km from centre of Prague, 3 km from south highway and D1. It is possible to buy parking place in the house just on the other side of the street or it is possible to park at the parking lot at the back of the house. Public transport - 9 lines of the bus stop 200 metres from the house (6 minutes to subway Kačerov, 20 minutes to center of Prague). New subway station Nové dvory at the line D will be 200 meters from the house - planned at 2014. The location is ideal for the family with children or for the dog owners. Flat equipment: central heating (living room, kitchen, hall, stairs, room, bathroom, toilet), air conditioning (living room, bedroom), wooden floor Kährs, wooden stairs, modern luxury equipped bathroom and toilet, built-in wardrobes (in three rooms and hall), new balcony, top quality plastic windows, safety doors, dimm lights in most of the rooms, etc. Cellar (built from brick) 2 m2 in the basement. In case of interest it is possible to rent reconstructed cellar 15m2 (rent per year 2500 CZK, available approx. from the end of 2010). In case of interest it is possible to buy the flat for CZK 4.1 mil with full equipment/furniture/appliences.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+1
plocha:
85 m²
cena:
3.999.999 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
12
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více