Prodej bytu 2+kk bez realitky

Republikánské obrany, Mikulov na Moravě, Jihomoravský kraj

3.399.000 Kč

Popis

Nabízíme Vám krásný, ale hlavně rozlehlý byt 2+KK MEZONET v právě budované residenci Speicher 1826 v historickém městě Mikulově. Tak jako vše v projektu Speicher 1826 je trochu jiné, tak i byty jsou budovány s citem pro novodobou architekturu, skloubenou s praktickým užitím. Obytná plocha 72m2 je doplněna o rozměrná STŘEŠNÍ OKNA NOVÉ GENERACE, díky nimž se spolu s interiérem stanete doslova součástí vnějšího okolí. Tento systém skýtá mnohem větší soukromí než běžný vnější balkón, nebo terasa.
Takovéto bydlení v sobě snoubí budoucnost a inovace s krásným mezonetovým řešením, jež skýtá mnohá krásná zákoutí, zajímavé pohledy v bytě a ikonický výhled do okolí z třetího podlaží.
U většiny novostaveb bytových domů je součástí stavby to "nejlevnější", ne ale u rezidence Speicher 1826. U nás je byt vždy vybaven ve vysokém standardu, ať už se jedná o hladké sádrové omítky, klimatizaci, plastová okna s trojsklem, nízkou sazbu elektřiny, snadné a účinné vytápění, LED osvětlení apod.
K tomu je dále nutné zmínit celkové pojetí areálu tří bytových domů, které tvoří celek v podobě residence Speicher 1826. Jedná se o uzavřený areál s parkovou úpravou zeleně, dětským hřištěm a lavičkami. Každý bytový dům obsahuje výtah, jenž Vás může zavést až do suterénu, kde se nachází podzemní garážová stání, které vřele doporučujeme k bytu zakoupit. Součástí každého bytu je sklepní kóje, nebo možnost využít společných kočárkáren. Bytové domy jsou řešeny s minimem společných prostor nutných k vytápění, nedochází k úniku tepla, výrazně se snižují společné náklady na provoz domů, které jsou budovány v pasivním nízkoenergetickém standardu.
Naprosto unikátní je samotná krása místa, na kterém se residence Speicher 1826 rozkládá. V prvé řadě Vás ihned zaujme úchvatný výhled na majestátní dominanty Mikulova v podobě Zámku a Svatého Kopečku. K tomu se přidá snadná dostupnost veškerých služeb, ať je to školka, škola, vzdělání, zábava, lékaři, úřady, kulturní vyžití, prostě v Mikulově je vše kousek, takříkajíc na dosah ruky. V neposlední řadě Vás jistě osloví nádhera Mikulova, města vína, zábavy, kultury, historie, jenž je obklopeno vinicemi, Pálovou a umístěno na hranici s Rakouskem. Město i okolí skýtá množství vyžití a krása tohoto vinařského kraje je až podmanivá.
Neváhejte s koupí bytu, jelikož se naskýtá možnost bydlet na té nejvyšší úrovni v krásné residenci Speicher 1826 a současně je zde i možnost výraznějších klientských změn. Vše podstatné najdete na www.bytymikulov.cz, nebo na kontaktech níže.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 465371
Dispozice: 2+kk
Plocha: 72 m²
Cena: 3.399.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Mikulov
Městská část: Mikulov na Moravě
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Nízkoenergetický
PENB: B
Vybavenost: Nevybavený Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 3
Balkón: Ano
Terasa: Ano

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 675

Aktivních inzerátů
bez provize

20 623

Realizovaných obchodů
tento rok

1 292 365 387 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 2+kk bez realitky

3.399.000 Kč