Prodej bytu 2+kk, 46 m² bez realitky

U Studánky , Praha - Bubeneč

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Byt se nachází na Praze 7 na Letné v těsné blízkosti parku Stromovka a Letenských sadů. Výborná dostupnost po celé Praze jak metrem i tramvají. V blízkosti veškerá občanská vybavenost.
Velikost bytu 50,30m2 dispozice 2+KK
Byt je ve zvýšeném přízemí 1,90m nad zemí, je zde možnost dokoupení sklepu a vedlejší rohové místnosti a tím tak rozšíření bytu na 3+kk ve...
Byt se nachází na Praze 7 na Letné v těsné blízkosti parku Stromovka a Letenských sadů. Výborná dostupnost po celé Praze jak metrem i tramvají. V blízkosti veškerá občanská vybavenost.
Velikost bytu 50,30m2 dispozice 2+KK
Byt je ve zvýšeném přízemí 1,90m nad zemí, je zde možnost dokoupení sklepu a vedlejší rohové místnosti a tím tak rozšíření bytu na 3+kk ve zvýšeném přízemí.

Byt prošel před kompletní rekonstrukcí:

Nové rozvody elektřiny, vody, odpady, topení
Nové ústřední vytápění (el.kotel s pokojovým termostatem a bojler na 160l)
Nové SDK podhledy vč izolace 100mm
Nové betonové podlahy s vloženou tepelnou izolací 70mm XPS v celém bytě
Nové příčky
( v ceně je veškeré stávající vybavení: lednice, varná deska, vestavěna trouba, televize, pračka,sedací souprava...) a notářská úschova a také v případě zájmu veškeré vyřízení Hypotéčního úvěru za zvýhodněných podmínek.
zobrazit celý popis
Apartment is located in Prague 7 Letna to close the park Stromovka and Letenske orchards. Excellent access across Prague as underground and tram. Close to all civic amenities. Size 50.30 m2 available 2 + KK flat raised ground floor is 1.90 meters above the ground, there is the possibility of buying grocery and corner side room and thereby extending the flat 3 + kk. Be passed before the complete...
Apartment is located in Prague 7 Letna to close the park Stromovka and Letenske orchards. Excellent access across Prague as underground and tram. Close to all civic amenities. Size 50.30 m2 available 2 + KK flat raised ground floor is 1.90 meters above the ground, there is the possibility of buying grocery and corner side room and thereby extending the flat 3 + kk. Be passed before the complete reconstruction New distribution of electricity, water, waste, new heating central heating (el.kotel with room thermostat and boiler to 160 liters) New SDK ceiling insulation of 100 mm including new concrete floors with embedded XPS thermal insulation 70 mm wide flat new partitions (the price of all existing equipment: fridge, hob, built-in oven, TV, washing machine, sofa ...) and the notary and in the case of interest, any mortgage loan on concessional terms.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
46 m²
cena:
3.100.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více