Prodej domu 133 m² bez realitky

Zlončice, Zlončice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Novostavba RD k nastěhování - poslední 2 domy na prodej - AKCE kuchyň zdarma.
Pozemek na kterém probíhala výstavba developerského projektu leží na okraji obce u komunikace, která spojuje obec Zlončice a Chvatěruby (dále Kralupy nad Vltavou) a plynule přechází do krajiny (rekreační plochy). Z jihu a západu hraničí se Zlončickou roklí - přírodním parkem Dolní Povltaví....
Novostavba RD k nastěhování - poslední 2 domy na prodej - AKCE kuchyň zdarma.
Pozemek na kterém probíhala výstavba developerského projektu leží na okraji obce u komunikace, která spojuje obec Zlončice a Chvatěruby (dále Kralupy nad Vltavou) a plynule přechází do krajiny (rekreační plochy). Z jihu a západu hraničí se Zlončickou roklí - přírodním parkem Dolní Povltaví. Na severu nabízí výhledy na České středohoří, s dominantní pozicí hory Říp.

Rodinný dům je dvoupodlažní a nepodsklepený, založený na základových pasech. Nosnou konstrukcí jsou zděné stěny, keramický strop nad přízemím a dřevěná konstrukce jednoplášťové střechy.

K domu náleží pozemek o velikosti 873m2.

Dispoziční řešení celého domu umožňuje bezkolizní provoz i vícečlenné rodiny. Každé patro má svoji vlastní koupelnu s WC. V přízemí se sprchovým koutem a v patře s vanou. V přízemí je navrženo i dostatek úložných a skladových ploch - technická místnost, sklad pod schodištěm a příprava pro vestavěnou skříň v hale.

více informací na www.azaron.cz nebo na www.montus.cz/projekty.php
zobrazit celý popis
 New house in Zloncice near Prague.
KITCHEN FOR FREE. The new builded house is located in Zloncice, nearby Prague. The house has its own plot of land 1,045 m2 and has a floor area of 132.7 m2 with a 5+kk disposition. It is created by 4 bedrooms and a bathroom in the top floor. A living room and a kitchen are situated on the ground floor. Disposition solution of the house enables trouble-free...
 New house in Zloncice near Prague.
KITCHEN FOR FREE. The new builded house is located in Zloncice, nearby Prague. The house has its own plot of land 1,045 m2 and has a floor area of 132.7 m2 with a 5+kk disposition. It is created by 4 bedrooms and a bathroom in the top floor. A living room and a kitchen are situated on the ground floor. Disposition solution of the house enables trouble-free running of even bigger family. Each floor has its own bathroom with a toilet. There is also a lot of sufficient storage space on the ground floor - a technical room, a storage room under the staircase and a prepared space for built-in wardrobe in the hall. The units have a brick structure and have two floors without a basement.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
133 m²
cena:
4.715.550 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více