Prodej pozemku bez realitky

Brno - Sadová, Jihomoravský kraj

3.737.340 Kč

Popis

Prodej luxusního pozemku pro samostatně stojícího RD v Brně, Králově Poli v lokalitě Kociánka. Všechny sítě a komunikace dokončeny a zkolaudovány.
Na hranicích pozemků jsou vyvedeny přípojky inženýrských sítí - vodovod, plynovod, elektřina, splašková kanalizace, je dokončena komunikace s chodníkem a veřejné osvětlení. Nejsou provedeny přípojky dešťové kanalizace - veškeré dešťové vody s pozemků pro RD budou vsakovány (retenční nádrž s přepadem).

Dle platného územního rozhodnutí je na pozemku možné postavit dvoupodlažní dům s plochou střechou s krytým parkovacím stáním pro dva automobily.

Popis lokality:
Kociánka se nachází mezi Královým Polem a Soběšicemi. Lokalitu tvoří svah s jihozápadní orientací, kde se začíná místo opuštěných a zanedbaných zahrad budovat nové bydlení.

Pozemky jsou přístupné nově vybudovanou asfaltovou komunikací, ktrá je součástí komunikace obsluhujicí nově vznikající domy.

Poloha Kociánky umožňuje využití širokých rekreačně - odpočinkových aktivit, kromě cyklistiky je možné věnovat se střelbě, jízdám na koni, vyzkoušet orientační běh. Pro vycházky a výlety je k dispozici široká síť turistických cest (značených i neznačených) a turistických cílů (rozhledna Ostrá Horka, klášter ve Vranově, ekocentrum Lipka, Zamilovaný hájek).

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 471951
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Pozemek
Dispozice
Plocha 486 m²
Cena: 3.737.340 Kč Chci hypotéku
Město: Brno
Městská část: Sadová
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy:
Podlaží: 0
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

9 169

Aktivních inzerátů
bez provize

14 615

Realizovaných obchodů
tento rok

714 866 341 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej pozemku bez realitky

3.737.340 Kč