Prodej pozemku 486 m² bez realitky

Brno - Sadová, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej luxusního pozemku pro samostatně stojícího RD v Brně, Králově Poli v lokalitě Kociánka. Všechny sítě a komunikace dokončeny a zkolaudovány.
Na hranicích pozemků jsou vyvedeny přípojky inženýrských sítí - vodovod, plynovod, elektřina, splašková kanalizace, je dokončena komunikace s chodníkem a veřejné osvětlení. Nejsou provedeny přípojky dešťové...
Prodej luxusního pozemku pro samostatně stojícího RD v Brně, Králově Poli v lokalitě Kociánka. Všechny sítě a komunikace dokončeny a zkolaudovány.
Na hranicích pozemků jsou vyvedeny přípojky inženýrských sítí - vodovod, plynovod, elektřina, splašková kanalizace, je dokončena komunikace s chodníkem a veřejné osvětlení. Nejsou provedeny přípojky dešťové kanalizace - veškeré dešťové vody s pozemků pro RD budou vsakovány (retenční nádrž s přepadem).

Dle platného územního rozhodnutí je na pozemku možné postavit dvoupodlažní dům s plochou střechou s krytým parkovacím stáním pro dva automobily.

Popis lokality:
Kociánka se nachází mezi Královým Polem a Soběšicemi. Lokalitu tvoří svah s jihozápadní orientací, kde se začíná místo opuštěných a zanedbaných zahrad budovat nové bydlení.

Pozemky jsou přístupné nově vybudovanou asfaltovou komunikací, ktrá je součástí komunikace obsluhujicí nově vznikající domy.

Poloha Kociánky umožňuje využití širokých rekreačně - odpočinkových aktivit, kromě cyklistiky je možné věnovat se střelbě, jízdám na koni, vyzkoušet orientační běh. Pro vycházky a výlety je k dispozici široká síť turistických cest (značených i neznačených) a turistických cílů (rozhledna Ostrá Horka, klášter ve Vranově, ekocentrum Lipka, Zamilovaný hájek).
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
486 m²
cena:
3.737.340 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více