Prodej domu 100 m² bez realitky

Masarykova, Milevsko, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodej řadového dvoupodlažního rodinného domu o dispozici 4 + 1 na kraji obce Milevsko s pozemkem o velikosti 723 m2. Rodinný dům se nachází v klidné části ulice Masarykova, v blízkosti parku Bažantnice. Parkování je možné před domem. Nadzemní podlaží je obytné. Podzemní podlaží tvoří sklep s novým plynovým kotlem. Zastavěná plocha RD je 105 m2. Na zahradě stojí...
Prodej řadového dvoupodlažního rodinného domu o dispozici 4 + 1 na kraji obce Milevsko s pozemkem o velikosti 723 m2. Rodinný dům se nachází v klidné části ulice Masarykova, v blízkosti parku Bažantnice. Parkování je možné před domem. Nadzemní podlaží je obytné. Podzemní podlaží tvoří sklep s novým plynovým kotlem. Zastavěná plocha RD je 105 m2. Na zahradě stojí hospodářské stavení a studna.
Dům je zděný, stropy jsou trámové. Okna jsou dřevěná, nová (typ eurookno). Severní fasáda a strop domu jsou zatepleny. Krov je vaznicový a je ve velmi dobrém stavu. V kuchyni je původní pec. Dům byl kompletně zrekonstruován v roce 2012. Na prodávaných nemovitostech nejsou žádné zástavy ani jiné právní vady. Prosím vy z realitních kanceláří nevolejte ani nepište.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
4+1
plocha:
100 m²
cena:
1.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více