Prodej domu Ostatní bez realitky

Táborská, Černovice u Tábora, Kraj Vysočina

800.000 Kč

Popis

Nabízím k odprodeji víceúčelový objekt, který se skládá z hlavní budovy a dvorku s terasou.
Cena k jednání dle dohody o záměru. Prodej nebo hledám spolupodílníka na podnikání.

Rozměry cca 20x10m, umístěn cca 50m od náměstí, bez parkování před objektem. Původně se plánovalo využít objekt jako restaurace a ubytovací prostory (projekt).
Přízemí lze užít jako komerční obchod, restaurace, klub, fitness, sauna, ......., v patře jako hotel, chráněné bydlení, samostatné byty.....
Vlevo od budovy samostatný přízemní sklípek, vnitřně možno propojit s hlavní budovou (vyzděna zaslepovací příčka), který není součástí nabídky.
Vpravo je dvorek, na jehož konci byla budova, která byla stržena, aby vznikl větší prostor (lze dostavět a užít i jako letní byt). Podél boční stěny je terasa (pod ní prostory spojené s hl. budovou). Vstup do patra vnitřními schody (nyní), v projektu plánován vnějším schodištěm ze dvorku a terasou. Vstup do dvorku vnitřní částí hl. budovy nebo z ulice, velkými vraty.

Hlavní budova popis:
PŘÍZEMÍ: hlavní vstup z ulice. Proti vstupním dveřím je schodiště do patra. Klenbové stropy. Místnost v levé části od vstupních dveří (4 okna) vedena jako otevřený prostor ve tvaru L, + dvoje samostatné WC. Místnost vpravo (2 okna) vchod možno osadit dveřmi a vytvořit uzavíratelnou místnost. Za touto místností je průchozí chodba na dvorek, 2 místnosti (cca 3x2m nízký sklípek a běžný skladový prostor cca 2x5m) a vstup do místnosti, která se nachází pod terasou ve dvorku (plánována jako sprcha, wc a šatna) Rekonstruováno: nové elektro, voda, kanalizace, plyn, topení, omítky (nyní potřeba částečně opravit).
PATRO: původní, 5 místností, 2xWC, koupelna. (uvažováno, že se strhne a postaví nově), stropy dřevěné pobité rabitskou, omítnuté a jeví se jako ze 2/3 zdravé.
STŘECHA a PŮDA: Většina půdního dřeva špatná (i když mi bylo řečeno, že by něco šlo použít), původní betonová střecha (též plánováno strhnout). Příčné nosné masívní trámy zdravé (lze odprodat či použít, stejně jako stropní trámy).

Dodavatelé na výstavbu střechy a hrubé stavby patra předjednání.
Více info zájemcům osobně, telefonicky, mailem.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 475827
Dispozice: Ostatní
Plocha: 280 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 800.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Černovice
Městská část: Černovice u Tábora
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
PENB: G
Vybavenost: Nevybavený Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa: Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 683

Aktivních inzerátů
bez provize

15 260

Realizovaných obchodů
tento rok

906 395 687 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Ostatní bez realitky

800.000 Kč