Prodej domu 2.272 m² bez realitky

Kladenská, Úhonice, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám bývalý statek s krásným udržovaným dvorem, který se nachází v centru obce Úhonice na Praze západ. Na krásný uzavřený dvůr u domu navazuje užitková zahrada. V domě jsou dvě bytové jednotky 3+1 a 2kk, které lze v případě potřeby sloučit v jeden celek. Další obytné prostory lze zřídit na půdě domu, která má rozlohu cca 150 m². Dvůr a zahrada nabízí...
Prodám bývalý statek s krásným udržovaným dvorem, který se nachází v centru obce Úhonice na Praze západ. Na krásný uzavřený dvůr u domu navazuje užitková zahrada. V domě jsou dvě bytové jednotky 3+1 a 2kk, které lze v případě potřeby sloučit v jeden celek. Další obytné prostory lze zřídit na půdě domu, která má rozlohu cca 150 m². Dvůr a zahrada nabízí naprosté soukromí a lze se zde realizovat podle svých představ - u stodol je potřeba rekonstrukce. Výborné autobusové spojení do Prahy (metro Zličín - 8 km), zastávka MHD je 50 metrů od domu. Plocha pozemku je 2272 m². Cena za nemovitost je k jednání.
V obci je veškerá občanská vybavenost - pošta, tři obchody, základní a mateřská škola, anglická školka, fotbalové hřiště, tři restaurace.
zobrazit celý popis
The former farmhouse with a beautiful maintained yard for sale. Located close to Prague in the center of Úhonice village in the Prague-West District.To the house belongs a beautiful courtyard as well as a utility garden, all in one area.
There are two dwelling units 3+1 and 2kk in the house which, if necessary, can be rebuilt into one unit. Furthermore, other living spaces can be built up in...
The former farmhouse with a beautiful maintained yard for sale. Located close to Prague in the center of Úhonice village in the Prague-West District.To the house belongs a beautiful courtyard as well as a utility garden, all in one area.
There are two dwelling units 3+1 and 2kk in the house which, if necessary, can be rebuilt into one unit. Furthermore, other living spaces can be built up in the attic of the house of approximately 150 m². The courtyard and the garden offer complete privacy and can be used according to your ideas - barns need to be reconstructed. Excellent bus connection to Prague (Zličín - 8 km), a public transport stop is 50 meters from the house. The land area is 2272 m². The price of the property is negotiable.
All civic amenities in the village - a post office, three shops, elementary school and kindergarten, English kindergarten, football field, three restaurants.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
2.272 m²
cena:
8.490.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více