Prodej domu 17.891 m² bez realitky

Košátky, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám vesnické stavení v obci Košátky , okres Mladá Boleslav. Dům s skládá ze dvou čísel popisných. První číslo popisné 24 je částečně zrekonstruován má čtyři místnosti a druhé číslo popisné 25 má také čtyři místnosti a tři komory. Je u něj nutná celková rekonstrukce. Oba domy mají společnou chodbu, koupelnu a sociální zařízení. Dům má vlastní...
Prodám vesnické stavení v obci Košátky , okres Mladá Boleslav. Dům s skládá ze dvou čísel popisných. První číslo popisné 24 je částečně zrekonstruován má čtyři místnosti a druhé číslo popisné 25 má také čtyři místnosti a tři komory. Je u něj nutná celková rekonstrukce. Oba domy mají společnou chodbu, koupelnu a sociální zařízení. Dům má vlastní septik, vrtanou studnu s dostatkem vody, od domu oddělenou garáž a pivní sklep o rozloze 200m2.
Pozemek, který těsně přiléhá k domu má rozlohu 17891 m2. Pozemek i dům jsou památkově chráněni a nachází se na klidném místě stranou od lidí. Jednou stranou je ohraničen lesem, druhou potokem, třetí Košáteckou tvrzí a čtvrtá strana je příjezdovou cesta. Je vhodný pro zemědělské účely nebo chov zvířat. V současné době je využíván k chovu koní. Z Košátek je dobré vlakové spojení do Prahy 40 km, Mladé Boleslavi 30km a Mělníka 15 km.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
2+1
plocha:
17.891 m²
cena:
2.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více