Prodej domu 144 m² bez realitky

Hrnčířská, Železnice, Královéhradecký kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

 Rodinný domek je zděný,přízemní v řadové zástavbě v menším,klidném, lázeňském městě Železnice.Dům má: jeden větší pokoj-obývací,druhý menší - ložnice,přes chodbu větší kuchyň se spíží.Z další chodbičky se jde na velkou půdu/kde možno vybudovat další obytné prostory/.Na dvoře je zdená koupelna s prádelnou,bohužel samotné suché WC s jímkou....
 Rodinný domek je zděný,přízemní v řadové zástavbě v menším,klidném, lázeňském městě Železnice.Dům má: jeden větší pokoj-obývací,druhý menší - ložnice,přes chodbu větší kuchyň se spíží.Z další chodbičky se jde na velkou půdu/kde možno vybudovat další obytné prostory/.Na dvoře je zdená koupelna s prádelnou,bohužel samotné suché WC s jímkou. Dvůr byl kdysi perfektně vybetonován/otec bal zedník/,nyní se zde nachází menší záhon na květiny.Z tohoto dvora není přímý východ mimo parcelu.Déle ještě dřevěná kůlna na dříví a sklad na úhlí.Na dvoře je hluboká studna,ze které je napojen elektrický boiler,rozvod vody do kuchyně.Mimo toho je v velkém chladném sklepě připraveno připojení na veřejný městský vodovod.V místnostech je topení WAF,a možnost topení tuhými palivy.Do domu je zavedena telefonní linka.
Dům je v ulici třetí v pořadí,autobusové spojení do bývalého okresního města Jičína a do Lomnice nad Popelkou a na trase Praha - Krkonoše.
Dům se prodává proto,že majitelka náhle zemřela a tři dědicové vlastní svoje bydlení a dcera je mimo oblast - Karlovyrský kraj.
Další bližší informace možno poskytnout osobně,nebo telefonicky na 608172396.
Tento dům by bylo potřebné začít obývat již tento rok,další neobydlení po dobu zimy přispívá k jeho chátrání.

K nastěhování: 24/05/2008
zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
1+1
plocha:
144 m²
cena:
950.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více