Prodej domu 3+kk bez realitky

Zadní, Zvole u Prahy, Středočeský kraj

7.600.000 Kč

Popis

RK: nevolat nekontaktovat! Sem jsme to dali, jelikož vaše služby nechceme!

Fotky maji černé výřezy, protože jsou skládané aby bylo vidět vždy co nejvíce z daného úhlu. Tedy jsou bez ořezu na obdelník. Rozhodně nic neskrývají. Nebyl ani proveden "Home Staging". Snad není třeba si nalhávat...

Prodáme náš rodinný domek ve vsi jménem Zvole vhodný pro 2-3 členou rodinu preferující klid a kontakt s přírodou.

Na zastavěné ploše 137 m2 se nachází jedna ložnice a jeden pokoj (popřípadě druhá ložnice) který se dočkal modernizace a rozšíření o spací prostor ve zvednutém podkroví. Samozřejmostí je pak koupelna s vanou (lze bez větších problémů upravit na velkorysíý sprchový kout), WC a dvěma umyvadly, šatna, předsíň a technická místnost přístupná zvenku. Největší plochu zabírá obyvák s jídelnou navazující na kuchyňský kout kde lze najít myčku, pyrolytickou troubu, varnou indukční desku, lednici s mrazákem a pračku. Mezi obývacím pokojem a terasou je pak menši zimní zahrada a k domu naleží i zastřešené parkovací stání u hlavního vchodu (přístřešek pro auto).
Vše, mimo zimní zahradu, je vytápěno vodním podlahovým topením namontovaným na tepelné čerpadlo s ekvitermní regulací.

Dům prodáváme částečně zařízený. Tedy krom osobních věcí, jako jsou fotky, talíře, příbory, televize, etc. si chceme vzít jen historický nábytek. Dům tedy prodáváme i se zahradním teakovým nábytkem, vcelku rozsáhlým vybavením na zahradu, knihovnou, nábytkem na míru, jidelním stolem, etc.

Dům byl kvalitně postaven roku 1989 a o dum se zahradou je pečováno v nejlepší možné výře. Na ničem se nikdy nešetřilo. Vše se kupovalo s důrazem na kvalitu, ne cenu. V roce 2011 prošel dum částečnou modernizací v rámci dotačního programu zelená úsporám, při které byla vyměněna okna za dřevěná okna s izolačními trojskly, zateplen strop a namontováno značkové švédské tepelné čerpadlo jímající teplo z 80 m hlubokého zemního vrtu který se stará o ohřev vody i podlahového topení kdy náklady elektřiny na jednu osobu jsou 2050 Kč/měsíčně! Dále se platí už jen voda. Navíc je v pokoji nainstalovana klimatizace, ktera dokáže v létě s přehledem vychladit obytnou část domu.

Zahrada je po 20 letech bujně vzrostlá a poskytuje obyvatelům absolutní soukromí. Navíc je v noci osvětlená za pomoci LED osvětlení (minimalní náklady). Společně se sousedem jsme na hranici našich pozemků vybudovali společnou studnu pro ekonomičtější zavlažování. Na zahradě se pak před terasou nachází malé jezírko obývané rybami, které přežijí i zimu a jako největší přínos v letních dnech je diskrétní 6 x 3,5 m veliké koupací jezírko. Nutno ještě zmínit, nevě vydlážděnou příjezdovou cestu s motorizovanou bránou.

Dům se nachází v nové zástavbě ve vesnici Zvole na parcele o výměře 646 m2. Centrum vesnice je typický příklad vesnické zástavby s krásným kostelem a dvěma rybníky. Autobusová zastávka je 4 minuty chůzí od domu a za 40 minut vás autobus dopraví na Metro Kačerov. Bus jezdí každých půl hodiny kdy se střídá ještě s busem ze staré vsi. Tedy spoj v průměru každých 15 minut do vesnice. Autem je to pak 30-45 minut do centra Prahy (podle dopravy). Ve vesnici je obchod s potravinami, škola, dvě školky, cukrárna a pár hospod. Ves je vcelku oblíbená cyklozastávka. Ve vedlejší vesnici Vrané n. Vlt. je pak vlakové nádraží se spojem do Prahy a v nedalekých Dolních Břežanech se dá nalézt již vše co ve Zvoli chybí. Od lékárny po Tesco express. Vesnice pak sousedí s lvelkými lesy kam všichni chodíme venčit psy.

Dům prodáváme, protože je již pro jednu osobu velký a chce to osobní změnu. Zájemci vše o domu řekneme, žádné reklamní triky, žádné cenovky s 9kama na koncích. Nikam nespěchám. Stěhovat je možné se za měsíc ale i třeba za půl roku.

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 478920
Dispozice: 3+kk
Plocha: 137 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 7.600.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Zvole
Městská část: Zvole u Prahy
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa: Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 835

Aktivních inzerátů
bez provize

41 629

Realizovaných obchodů
tento rok

2 449 304 889 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 3+kk bez realitky

7.600.000 Kč