Prodej bytu 2+kk, 69 m² bez realitky

Líbalova, Praha - Chodov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Popis objektu:
Bytový objekt „Zahrady Opatov“ se nachází v městské části Prahy 11 – Chodov, jihovýchodně od Litochlebského náměstí. Projekt je situován v Horynově ulici v těsné blízkosti stanice metra Opatov.

Objekt má 1 podzemní a 9 nadzemních podlaží. Suterén a přízemí budovy zaujímá obdélníkový půdorys cca. 70 m x 75 m. Nadzemní část bytového domu...
Popis objektu:
Bytový objekt „Zahrady Opatov“ se nachází v městské části Prahy 11 – Chodov, jihovýchodně od Litochlebského náměstí. Projekt je situován v Horynově ulici v těsné blízkosti stanice metra Opatov.

Objekt má 1 podzemní a 9 nadzemních podlaží. Suterén a přízemí budovy zaujímá obdélníkový půdorys cca. 70 m x 75 m. Nadzemní část bytového domu sestává ze tří obdélníkových sekcí ve tvaru písmene U, které tvoří k jihu otevřený dvůr. V 1. podzemním a v části 1. nadzemního podlaží se nachází 201 parkovacích stání, technické prostory, sklepy pro byty. V části 1. nadzemního podlaží jsou umístěny 4 nebytové prostory. Od 2.NP do 9.NP je navrženo celkem 194 bytových jednotek. Bytový dům se skládá ze čtyř sekcí A - D. Sekce A a C mají šest nadzemních podlaží, sekce B devět nadzemních podlaží a sekce D devět nadzemních podlaží.

Součástí stavby je i na napojení na dopravní a technickou infrastrukturu a řešení vnějších úprav a výsadby zeleně.

Rada MČ Praha 11 usnesením č. 0820/26/R/2017 dne 26.07.2017 schválila materiál: „Prodej 13 volných jednotek s možností zakoupení si spoluvlastnického podílu k jednotce nebytový prostor-garáž v novostavbě bytového domu v Praze 4, Horynova 2389/1 (Zahrady Opatov), v k.ú. Chodov, a to formou výběrového řízení s elektronickou aukcí ve spolupráci se spol. Jihoměstská majetková a.s. za cenu v místě a čase obvyklou, jejímž podkladem je znalecký posudek“.

Organizací elektronické aukce je pověřena spol. Jihoměstská majetková a.s., IČO: 28199081, se sídlem: Ocelíkova 672/1, 149 41 Praha 415. Další podrobnosti ohledně tohoto výběrového řízení poskytuje tato společnost na:

Tel.: 226 801 200

e-mail: prodej@jihomestska.cz

web: www.jihomestska.cz

Tyto dokumenty jsou ke stažení na webu: www.jihomestska.cz

(Přihláška VŘ, Podmínky VŘ, Kupní smlouva, Katalogový list, Znalecký posudek, Prohlášení vlastníka, Energetický štítek)

Možnost se přihlásit do tohoto výběrového řízení je do 22.9.2017 do 14:00 hodin písemnou přihláškou do podatelny Úřadu MČ Praha 11.

Více informací naleznete na internetových stránkách:

https://www.jihomestska.cz/e-aukce-zahrady-opatov
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
69 m²
cena:
3.831.214 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
9
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více