Spolubydlení bytu 4+kk bez realitky

Břežany II, Středočeský kraj

10.500 Kč

Popis

Nabízím dva pokoje neboli celé patro v horní části útulného mezonetového bytu 4kk s vlastní koupelnou a WC, plus otevřený PC prostor s velkým kancelářským stolem a tiskárnou.

Byt je vkusně a plně zařízený i vybavený, 120m2 plus balkón. Hezká místa v blízkosti pěších destinací, lomy, koně, stezky, lesy a louky. Rybníky s lovením ryb nebo koupáním. Jahodová a malinová pole k samosběru a nespočet polních stezek k procházkám. Na kolo, kolečkové brusle i do lesa je to kousek. Obchod s potravinami, dětské a fotbalové hřiště, tenisový kurt, restaurace ...klid a pohoda. Každý si může přijít na své!

Společné prostory k využití mají 60m2, velká kuchyně, jídelna, obývák a balkón. Uvedena cena je za jeden pokoj. Cena pro pár a pro celé patro se bude lišit, informujte se. Také zde žijí dva kočičí sourozenci Sphynx a jeden bílý Britský kocour. Všichni jsou pohodoví, přítulní a mazliví.

Jedinečnost bytu je v prostornosti, členitosti, vybavením i světlem a vyvážeností. Zkrátka máte pocit, že vám zde nic nechybí. Příjemný pocit domova a sounáležitosti. Hezký výhled do krajiny z balkónu nebo večerní pozorování západu slunce či pozorování hvězd. Také posezení u vody a projížďky na koních. Byt je zařízen vlastním designem i malbami na stěnách.

Byt se nachází 7KM od Úval u Prahy, kousek od Hradecké dálnice. Dostupnost do Prahy Masarykova nádraží je 32min vlakem z Rostoklat. Parkování je vedle domu zdarma.
Kauce podmínkou a smlouva samozřejmostí.
Jen solidní a vážní zájemci.
Datum nastěhování dle domluvy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


I offer two rooms or an entire floor at the top of the cosy maisonette apartment 4kk with own bathroom and toilet, plus an open PC area with a large office desk and printer.

The apartment is tastefully and fully furnished and equipped, 120m2 plus a balcony. Nice places near pedestrian destinations, quarries, horses, trails, forests and meadows. Ponds with fish or bathing. Strawberry and raspberry fields for self picking and countless field paths for walks. On the bike, roller-skates and to the forest it is a short. Grocery store, children's playground and football pitch, tennis court, pub with restaurant... quiet and comfortable. Everyone can come to theirs!

Common areas for use have 60m2, large kitchen, dining room, lounge and balcony. Stated price is for one room.The price for a couple and for the whole floor will vary, please be informed. There are also two Sphynx cat siblings and one British White. Everyone is relaxed, friendly and cuddly.

The uniqueness of the apartment is in its spaciousness, articulation, equipment and light and balance. In short, you feel that nothing is missing here. Pleasant feelings of home and belonging. A nice view of the landscape from the balcony or the evening observation of the sunset and the stars. Also sitting by the water and horseback riding.

The apartment is located 7km from Úvaly u Prahy, a short distance from the highway Hradec Králové. The apartment is furnished with its own design and paintings on the walls. Accessibility to Prague Masarykovo nádraží is 32min by train from Rostoklaty.
Parking is free of charge next to the house.
The deposit condition and the contract is a matter of course.
Only solid and serious candidates.
Date of arrival according to agreement.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 480047
Dispozice: 4+kk
Plocha: 120 m²
Cena: 10.500 Kč
Vratná kauce: 15.000 Kč
Město: Břežany II
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: C
Vybavenost: Vybavený
Podlaží: 2
Balkón: Ano
Terasa: Ne
K dispozici od: 5.10.2018

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 752

Aktivních inzerátů
bez provize

15 620

Realizovaných obchodů
tento rok

932 349 485 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Spolubydlení bytu 4+kk bez realitky

10.500 Kč