Prodej domu 4+kk bez realitky
Horní Bezděkov, Středočeský kraj

11.800.000 Kč

Popis

Prodej s citem revitalizované bývalé zemědělské usedlosti (z části z 18. stol.) s hospodářskými budovami, v cca 24 km vzdálenosti na západ od Prahy, na okraji CHKO Křivoklátsko a biosférické rezervace UNESCO. Strategická poloha v centru obce, ale přesto v naprostém soukromí. Les ve vzdálenosti 5 min.
Pozemky o celkové rozloze 2 696 m2 mají mírně svažitý sklon k jihu. Lze je dále rozdělit. Zahrada s okrasnou částí se vzrostlými jehličnany a keři a část s ovocnými stromy a keři a záhonem na zeleninu. Rozlehlý revitalizovaný zatravněný dvůr uzavřený venkovním pohledům. Na pozemku umístěna vlastní včelstva. Dvě hloubené studny, přípojky na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod, 230/400 V, zemní plyn.
Obytná část (4+k.k.) přízemní zemědělské usedlosti je rekonstruovaná s citem a s ohledem na historický kontext. Celoročně obyvatelné. Deklarováno jako stavba pro rodinnou rekreaci. Obytná budova se zastavěnou plochou 161 m2 (bez přiléhající dřevěné roubené sýpky) má část zděnou a část dřevěnou roubenou. Stavba nepodsklepena. Otevřený krb ze šamotových cihel je napojený na černou kuchyni s průlezným komínem. Obvodová konstrukce zděné části je masivní smíšené zdivo o tl. cca 80 cm, vnitřní i venkovní omítky štukové. Podlahy obytné části dřevěné, zčásti keramická dlažba. Koupelna s vanou, WC separátní. Ústřední plynové vytápění s radiátory s termostatickými ventily a se závěsným plynovým turbo kotlem Junkers s průtokovým ohřevem teplé vody. Rozvody teplé a topné vody měděné.
Soubor hospodářských budov:
Původní kamenná hospodářská budova přestavěna na prostornou garáž (46 m2), s přímým vjezdem ze silnice a na oddělenou dílnu s přímotopy (26 m2). Zděné chlívky z bílých cihel na domácí zvířectvo. Dřevěná kůlna. Sklípek mimo obytnou budovu pro uskladnění zeleniny a ovoce. Roubená sýpka. Původní stodola z roku 1922 (dispozičně schopna vestavby pro účely bydlení, ateliéru či dílny) o půdorysu š. 12 m x d. 20,4 m, obvodová konstrukce stodoly - režné zdivo z bílých struskových a červených cihel zvonivek.
V obci mateřská školka, dětské hřiště, tenisové kurty, restaurace, rekreační a ubytovací Areál Botanika s 12-ti jamkovým golfovým hřištěm, 18-ti jamkové hřiště Adventure Golf. Nájezd na dálnici D6 (exit 16 Velká Dobrá) je 2 km, dojezd na Zličín či Břevnov cca 24 km, do Kladna 7 km. Pravidelné autobusové spojení do obce.
Cena včetně zařízení a vybavení včetně zahradní techniky. Převod nemovitosti podmíněn složením celé kupní ceny do notářské úschovy a podpisem kupní smlouvy u notáře. Daň z nabytí nemovité věci platí nabyvatel.
S realitkami nejednáme.
Návštěvy výhradně po předchozí dohodě mailem. Nabídněte termínové varianty návštěvy.

Show english description

Parametry

Číslo inzerátu: 480706
Dispozice: 4+kk
Plocha: 161 m²
Plocha pozemku: 2.696 m²
Cena: 11.800.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Horní Bezděkov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Vybavenost: Vybavený Chci 1.000 Kč slevu na nábytek/doplňky
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Nemoinspekt
Skutečný technický stav této nemovitosti pro Vás inspektoři zjistí již dnes.
Reklama
Reklama

6 481

Aktivních inzerátů
bez provize

4 408

Realizovaných obchodů
tento rok

162 901 066 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 4+kk bez realitky

11.800.000 Kč