Prodej domu 4+kk bez realitky

Horní Bezděkov, Středočeský kraj

11.800.000 Kč

Popis

Prodej s citem revitalizované bývalé zemědělské usedlosti (z části z 18. stol.) s hospodářskými budovami, v cca 24 km vzdálenosti na západ od Prahy, na okraji CHKO Křivoklátsko a biosférické rezervace UNESCO. Strategická poloha v centru obce, ale přesto v naprostém soukromí. Les ve vzdálenosti 5 min.
Pozemky o celkové rozloze 2 696 m2 mají mírně svažitý sklon k jihu. Lze je dále rozdělit. Zahrada s okrasnou částí se vzrostlými jehličnany a keři a část s ovocnými stromy a keři a záhonem na zeleninu. Rozlehlý revitalizovaný zatravněný dvůr uzavřený venkovním pohledům. Dvě hloubené studny, přípojky na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod, 230/400 V, zemní plyn.
Obytná část (4+k.k.) přízemní zemědělské usedlosti je rekonstruovaná s citem a s ohledem na historický kontext. Celoročně obyvatelné. Deklarováno jako stavba pro rodinnou rekreaci. Obytná budova se zastavěnou plochou 161 m2 (bez přiléhající dřevěné roubené sýpky) má část zděnou a část dřevěnou roubenou. Stavba nepodsklepena. Otevřený krb ze šamotových cihel je napojený na černou kuchyni s průlezným komínem. Obvodová konstrukce zděné části je masivní smíšené zdivo o tl. cca 80 cm, vnitřní i venkovní omítky štukové. Podlahy obytné části dřevěné, zčásti keramická dlažba. Koupelna s vanou, WC separátní. Ústřední plynové vytápění s radiátory s termostatickými ventily a se závěsným plynovým turbo kotlem Junkers s průtokovým ohřevem teplé vody. Rozvody teplé a topné vody měděné.
Soubor hospodářských budov:
Původní kamenná hospodářská budova přestavěna na prostornou garáž (46 m2), s přímým vjezdem ze silnice a na oddělenou dílnu s přímotopy (26 m2). Zděné chlívky z bílých cihel na domácí zvířectvo. Dřevěná kůlna. Sklípek mimo obytnou budovu pro uskladnění zeleniny a ovoce. Roubená sýpka. Původní stodola z roku 1922 (dispozičně schopna vestavby pro účely bydlení, ateliéru či dílny) o půdorysu š. 12 m x d. 20,4 m, obvodová konstrukce stodoly - režné zdivo z bílých struskových a červených cihel zvonivek.
V obci mateřská školka, dětské hřiště, tenisové kurty, restaurace, rekreační a ubytovací Areál Botanika s 12-ti jamkovým golfovým hřištěm, 18-ti jamkové hřiště Adventure Golf. Nájezd na dálnici D6 (exit 16 Velká Dobrá) je 2 km, dojezd na Zličín či Břevnov cca 24 km, do Kladna 7 km. Pravidelné autobusové spojení do obce.
Cena včetně kompletního zařízení a vybavení včetně zahradní techniky. Převod nemovitosti podmíněn složením celé kupní ceny do notářské úschovy a podpisem kupní smlouvy u notáře. Daň z nabytí nemovité věci platí nabyvatel. S realitkami nejednáme.
Návštěvy výhradně po předchozí dohodě mailem.

Parametry

Číslo inzerátu: 480706
Dispozice: 4+kk
Plocha: 161 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 11.800.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Horní Bezděkov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Vybavení: Vybavený
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa: Ne
MUTU MUTU
Životní pojištění bez zbytečných výjimek z plnění. Hvězdičky pod čarou, smluvní kličky a výluky z plnění v ČR nechceme. Jsme férové online pojištění a máme 8 jasných i spravedlivých pravidel.

Mapa

Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě

Podobné inzeráty v okolí

Nabídka služeb

Nejvyužívanější služba

Nájemní smlouva

Chraňte sebe i svůj majetek. Mějte správně ošetřený smluvní vztah mezi majitelem a nájemce.

Odhad cen nemovitostí

Jak dostat nevyšší možnou částku za Vaši nemovitost? Nechte si vypracovat profesionální odhad.

Hypotéka

Ve svém můžete bydlet hned. Spočítejte si nezávazně výši měsíční splátky. Máme pro Vás nejvýhodnější financování.

Reklama

8 300

Aktivních inzerátů
bez provize

33 267

Realizovaných obchodů
tento rok

1 873 660 960 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.