Prodej pozemku bez realitky

Malostranská, Hostomice pod Brdy, Středočeský kraj

1.890.000 Kč

Popis

Pozemek se nachází v lokalitě Bydlení Malostranská - v malé rozvojové lokalitě doplňující stávající, již zabydlenou, jednostrannou zástavbu ulice Malostranská, na příjemném jihozápadním okraji města Hostomice, s úchvatnými výhledy na okolní Brdy.

Příhodná lokace v rámci města umožňuje snadný a rychlý přístup jak do centra, tak do krajiny a lesa. Zároveň zaručuje bydlení v klidné – neprůmyslové části města.

S ohledem na již existující jednostrannou zástavbu kompletně zabydlené ulice s funkční existující infrastrukturou, budou budoucí obyvatelé od počátku bydlet ve funkční ulici a nikoliv „na staveništi“. Zároveň se kolem pozemků žádná další zástavba neplánuje a nehrozí tak, že by se staveniště objevilo kolem pozemků.

Na pozemek jsou přivedeny všechny dostupné inženýrské sítě (elektřina, vodovod, kanalizace a plyn), které jsou ukončeny tak, aby se kupující mohl ihned napojit a nemusel do nich již dále investovat (tzn. stačí si zažádat o elektroměr, vodoměr a plynoměr).

Přímo před pozemkem se také nachází rozvod pevného stabilního internetu (pevné telefonní linky). Samozřejmostí je i možnost bezdrátového připojení k internetu prostřednictvím hned několika poskytovatelů připojení – s přímou viditelností na vysílače. Mobilním signálem je pozemek pokryt dokonale – s přímou viditelností na vysílače všech operátorů.

Pozemek se již povoleným a realizovaným vjezdem napojuje přímo na stávající přilehlou asfaltovou komunikaci II. třídy, která je ve vlastnictví a správě Středočeského kraje a je tak udržována v dobrém stavu. Zároveň je tato komunikace v zimních obdobích prohrnuta o ošetřena jako jedna z prvních.
Koupí pozemku v lokalitě Bydlení Malostranská tak neriskujete, zda bude přístupová komunikace k pozemkům vůbec nikdy dostavěna, nejste v nejistotě, zda se bude v budoucnu o komunikaci někdo starat a zda jí bude někdo v zimě udržovat sjízdnou.

Mezi komunikací a hranicí pozemků je také již realizováno nové stromořadí, které navazuje na stávající zeleň a dotváří tak příjemný zabydlený vzhled ulice.

V této lokalitě jsou k dispozici i další volné stavební pozemky o velikostech od 1.400 m2 do 1.600 m2.

Více informací na: www.bydlenimalostranska.cz

Parametry

Číslo inzerátu: 481057
Plocha: 1.400 m²
Cena: 1.890.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Hostomice
Městská část: Hostomice pod Brdy
Typ vlastnictví: Osobní
MUTU MUTU
Životní pojištění bez zbytečných výjimek z plnění. Hvězdičky pod čarou, smluvní kličky a výluky z plnění v ČR nechceme. Jsme férové online pojištění a máme 8 jasných i spravedlivých pravidel.

Mapa

Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě

Podobné inzeráty v okolí

Nabídka služeb

Nejvyužívanější služba

Nájemní smlouva

Chraňte sebe i svůj majetek. Mějte správně ošetřený smluvní vztah mezi majitelem a nájemce.

Odhad cen nemovitostí

Jak dostat nevyšší možnou částku za Vaši nemovitost? Nechte si vypracovat profesionální odhad.

Hypotéka

Ve svém můžete bydlet hned. Spočítejte si nezávazně výši měsíční splátky. Máme pro Vás nejvýhodnější financování.

Reklama

8 301

Aktivních inzerátů
bez provize

33 249

Realizovaných obchodů
tento rok

1 872 551 264 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.