Pronájem bytu 4+1 bez realitky

U Letenského sadu, Praha - Holešovice

https://www.bezrealitky.cz/id/486030
Pronájem bytu 4+1, 108 m² bez realitky, U Letenského sadu, Praha - Holešovice, hlavní foto
Cena:
29.000 Kč + 6.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Popis inzerátu

Prostorný čtyřpokojový byt je velmi hezky zařízen, a tak se do něj zamilujete hned, jakmile překročíte práh. Obývací pokoj s parketovou podlahou skýtá pohodlnou sedačku, ze které můžete po večerech sledovat televizi, ale i stolek s křesílky a knihovnu. Dvě samostatné ložnice jsou vybavené velkou manželskou postelí a šatní skříní, ta prostornější navíc nabízí...
Prostorný čtyřpokojový byt je velmi hezky zařízen, a tak se do něj zamilujete hned, jakmile překročíte práh. Obývací pokoj s parketovou podlahou skýtá pohodlnou sedačku, ze které můžete po večerech sledovat televizi, ale i stolek s křesílky a knihovnu. Dvě samostatné ložnice jsou vybavené velkou manželskou postelí a šatní skříní, ta prostornější navíc nabízí i rozkládací pohovku, počítač a televizi. Třetí ložnice je důmyslně ukrytá za zasunovacími dveřmi z matného skla, který pokoj oddělují od prostorné kuchyně. Ta je velmi dobře vybavená, mohli byste zde připravit hostinu pro pro celou rodinu! S vařením Vám pomůže elektrická varná deska, trouba nebo mikrovlnka, nádobí za Vás umyje myčka.
Koupelna zařízená v kombinaci šedé barvy a dřeva je vybavená vanou a pračkou. Apartmán disponuje i zastřešeným balkonem, z nějž je příjemný výhled do zahrady se zelení.
zobrazit celý popis
This beautiful apartment is located in Prague district Holešovice. Near the flat spreads park Letenské sady with tennis courts and a statue of Prague Metronome, from where you can enjoy a beautiful view of the river Vltava. If you go the other direction you will get to another popular park - Stromovka. In a minute you walk to the National Technical Museum with old airplanes, motorcycles or...
This beautiful apartment is located in Prague district Holešovice. Near the flat spreads park Letenské sady with tennis courts and a statue of Prague Metronome, from where you can enjoy a beautiful view of the river Vltava. If you go the other direction you will get to another popular park - Stromovka. In a minute you walk to the National Technical Museum with old airplanes, motorcycles or veterans. Sports fans can catch a football game at the stadium Generali Arena, in five minutes you also get to the cinema and Bio Oko.
The location is easily accessible by public transport. In three minutes you get to trams 1, 2, 6, 7, 8, 12, 13, 14, 25, 26, 41, 51, 56 and 57, which take you in a few minutes to metro line C.
In the vicinity of the apartment is a supermarket, post office, pharmacy and ATMs, as well as cafés, restaurants and bars.

Spacious apartment is very nicely furnished, you will fall in love with the flat in the moment you cross the doorstep. Living room with hardwood floors offers a comfortable sofa from which you can watch TV, as well as table with chairs and a library. Two separate bedrooms are equipped with large double bed and wardrobe, the bigger one also offers a sofa-bed, computer and a television. The third bedroom is cleverly hidden behind a sliding door of frosted glass that separate the room from the spacious kitchen. The kitchen is so well equipped, that you could prepare here a feast for the whole family! While cooking you will appreciate electric stove with a kitchen hob, oven or microwave. Because of the dishwasher, you don´t have to worry about the dirty dishes anymore.
Bathroom decorated in a combination of gray and wood is equipped with a bathtub and washing machine. The apartment also has a covered balcony from which is a nice view to the garden with greenery.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
486030
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+1
plocha:
108 m²
cena:
29.000 Kč
poplatky:
6.000 Kč
vratná kauce:
58.000 Kč
Půjčka na kauci Líbí se Vám tento pronájem a potřebujete peníze na kauci?

Zažádejte si online o Minutovou půjčku bez podmínek. Schválení do 3 minut. Poskytnutí půjčky je zdarma a bez poplatků.
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
Půjčka na vybavení Líbí se Vám tento pronájem a potřebujete peníze na vybavení domácnosti?

Zažádejte si online o Minutovou půjčku bez podmínek. Schválení do 3 minut. Poskytnutí půjčky je zdarma a bez poplatků.
podlaží:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více