Prodej domu 7+1 bez realitky

Kollárova, Vejprty, Ústecký kraj

1.759.000 Kč

Popis

Prodej rodinného domu 266 m², pozemek 430 m², ul. Horská, Nové Zvolání (Vejprty, 7 km skiareál Klínovec)
K prodeji dvoupatrový panský dům 7+1 v obci Nové Zvolání, 7 km od skiareálu Klínovec, cyklostezky, 15 km Oberwiesenthal, k bydlení, podnikání i rekreaci. Dům pochází z roku 1874, pobýval v něm vídeňský sochař Lehner v době rekonstrukce sousedního kostela Nejsvětějšího srdce Ježíšova, v 90.letech byl navštíven pražským biskupem Františkem Václavem z Lobkowicz. Dům byl vlastněn senátorem a poslancem Československého národního shromáždění v době 1. republiky, který v domě provozoval mistrovský prestižní salón na výrobu Haute-Couture krajky pro módní salóny v Paříži a Miláně. V místě je pravidelné autobusové spojení s Německem i sportovním areálem Klínovec. Hranice s Německem Bärenstein jsou 3 km (trh práce i výhodné nákupy). V docházkové vzdálenosti je autobusová i železniční zastávka včetně skibusu. Praha je vzdálena 120 km.

Nemovitost je zkolaudována k trvalému bydlení, je po vnitřní rekonstrukci rozvodů elektřiny 220/280 vč. revize, má nové radiátory, nový kotel 50 W v hodnotě 70.000,- Kč na pevná paliva, případně lze nové rozvody topení a radiátory připojit na elektrokotel, nový zásobník na teplou vodu, třífázový jistič, pro úsporu energie noční proud, nové rozvody vody, nová sanita, obklady, nové dveře obytných místností, nová okna, ve většině domu nové štuky a výmalby, podlahy tvoří převážně dlažba a plovoucí podlaha, dřevěné točité schodiště je původní, dobové klenby jsou zachovány.

V domě je zaveden dálkový veřejný vodovod, k dispozici také projekt pro připojení domu k plánované výstavbě veřejné obecní kanalizace.

V přízemí jsou 2 obytné místnosti, kuchyň, chodba, koupelna se sprchou a WC, v přístavbě dílna s kotelnou, bojler na ohřev teplé vody na elektřinu 220/380 V, sazba na noční proud - lze připojit i elektrický kotel. Celková plocha přízemí je cca 110 m2.
V 1.patře jsou 3 ložnice a chodba,
ve 2. patře 2 ložnice a chodba
Podstřeší je v rozsahu celé zastavěné plochy a lze rozšířit na obytné .Vybavení je součástí prodeje.

Dům je volný, připraven k nastěhování. Prohlídky dle dohody o víkendech. Podrobné informace na vyžádání. Cena k jednání 1 759 000 Kč

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 487476
Dispozice: 7+1
Plocha: 430 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 1.759.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Vejprty
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: E
Vybavenost: Nevybavený Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa: Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 778

Aktivních inzerátů
bez provize

15 696

Realizovaných obchodů
tento rok

937 019 174 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 7+1 bez realitky

1.759.000 Kč