Prodej bytu 4+1 bez realitky

třída Václava Klementa, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/490698
Prodej bytu 4+1, 129 m² bez realitky, třída Václava Klementa, Mladá Boleslav, Středočeský kraj, hlavní foto
Cena:
4.400.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu

Nabízím k prodeji velmi hezký, slunný a prostorný byt přímo v centru města o celkové ploše 129 m2 se zahradou.
Bytový dům se skládá ze tří podlaží, přičemž každá bytová jednotka má rozlohu celého podlaží a je orientována na východ a západ. Byt je postaven z bývalého podkroví před 18 lety, velmi dobře dispozičně řešen, při zachování všech historických...
Nabízím k prodeji velmi hezký, slunný a prostorný byt přímo v centru města o celkové ploše 129 m2 se zahradou.
Bytový dům se skládá ze tří podlaží, přičemž každá bytová jednotka má rozlohu celého podlaží a je orientována na východ a západ. Byt je postaven z bývalého podkroví před 18 lety, velmi dobře dispozičně řešen, při zachování všech historických prvků. Do bytu se vchází vstupní chodbou, ze které je vchod do kuchyně, 1. ložnice a centrální části bytu, která je tvořena z jídelny, obývacího pokoje, knihovny a posezení u elektrického krbu. Tyto prostory jsou částečně odděleny pouze komíny a zachovalým trámovým. Byt pokračuje další chodbou se vstupem do druhé ložnice, koupelny a šatny. Tento byt je velice zajímavým svojí otevřenou koncepcí - strop v centrální části kopíruje střechu, která dodává BJ příjemnou atmosféru a historizující prvek.
V letních měsících lze, ač přímo v centru, využívat i přilehlou zahradu osázenou vzrostlými jehličnany o rozloze 360m2. Zahrada je přístupná pouze dvěma majitelům.
Vysokorychlostní internet a televize jsou řešeny optickým vláknem.
Velký důraz je kladen na bezpečnost bytu. Soukromé schodiště je odděleno uzamykatelnou mříží, vchodové dveře do bytu jsou ocelové a vlastní byt je zabezpečen zařízením s připojením na pult centrální ochrany. Zařízení pokojů, jídelny, vestavěné knihovny a další nábytek, který byl vyroben na zakázku lze zdarma ponechat, nebo bude na přání kupujícího vystěhován. Sklepní prostory: samostatná kóje 8m2, společný prostor na ukládání sezonní autopneu a společná kolárna/kočárkárna.
V těsné blízkosti bytu se nachází nemocnice, městská knihovna, divadlo, plavecký bazén, kino, lesopark Štěpánka, rozlehlý městský park: "Výstaviště", Gymnázium Dr. Pekaře, průmyslová škola, restaurace, centrum kultury, městská doprava, atd...V přízemí domu jsou tč. nebytové prostory- advokátní kanceláře, na které bude mít majitel tohoto bytu předkupní právo v případě další privatizace.

Cena je stanovena soudním znalcem zapsaným u Krajského soudu v Hradci Králové a znalecký posudek je případnému zájemci k nahlédnutí. Právní servis,vklad vlastnického práva do katastru zajišťuje prodávající na své náklady. Dále prodávající uhradí 50% vyměřené daně z nabytí nemovitostí.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
490698
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+1
plocha:
129 m²
cena:
4.400.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Částečně
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více