Prodej bytu Ostatní bez realitky
třída Václava Klementa, Mladá Boleslav, Středočeský kraj

4.400.000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji velmi hezký, slunný a prostorný byt přímo v centru města o celkové ploše 129 m2 se zahradou.
Bytový dům se skládá ze tří podlaží, přičemž každá bytová jednotka má rozlohu celého podlaží a je orientována na východ a západ. Byt je postaven z bývalého podkroví před 18 lety, velmi dobře dispozičně řešen, při zachování všech historických prvků. Do bytu se vchází vstupní chodbou, ze které je vchod do kuchyně, 1. ložnice a centrální části bytu, která je tvořena z jídelny, obývacího pokoje, knihovny a posezení u elektrického krbu. Tyto prostory jsou částečně odděleny pouze komíny a zachovalým trámovým. Byt pokračuje další chodbou se vstupem do druhé ložnice, koupelny a šatny. Tento byt je velice zajímavým svojí otevřenou koncepcí - strop v centrální části kopíruje střechu, která dodává BJ příjemnou atmosféru a historizující prvek.
V letních měsících lze, ač přímo v centru, využívat i přilehlou zahradu osázenou vzrostlými jehličnany o rozloze 360m2. Zahrada je přístupná pouze dvěma majitelům.
Vysokorychlostní internet a televize jsou řešeny optickým vláknem.
Velký důraz je kladen na bezpečnost bytu. Soukromé schodiště je odděleno uzamykatelnou mříží, vchodové dveře do bytu jsou ocelové a vlastní byt je zabezpečen zařízením s připojením na pult centrální ochrany. Zařízení pokojů, jídelny, vestavěné knihovny a další nábytek, který byl vyroben na zakázku lze zdarma ponechat, nebo bude na přání kupujícího vystěhován. Sklepní prostory: samostatná kóje 8m2, společný prostor na ukládání sezonní autopneu a společná kolárna/kočárkárna.
V těsné blízkosti bytu se nachází nemocnice, městská knihovna, divadlo, plavecký bazén, kino, lesopark Štěpánka, rozlehlý městský park: "Výstaviště", Gymnázium Dr. Pekaře, průmyslová škola, restaurace, centrum kultury, městská doprava, atd...V přízemí domu jsou tč. nebytové prostory- advokátní kanceláře, na které bude mít majitel tohoto bytu předkupní právo v případě další privatizace.

Cena je stanovena soudním znalcem zapsaným u Krajského soudu v Hradci Králové a znalecký posudek je případnému zájemci k nahlédnutí. Právní servis,vklad vlastnického práva do katastru zajišťuje prodávající na své náklady. Dále prodávající uhradí 50% vyměřené daně z nabytí nemovitostí.

Parametry

Číslo inzerátu: 490698
Dispozice: Ostatní
Plocha: 129 m²
Cena: 4.400.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Mladá Boleslav
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa: Ne

Nabídka premium uživatele

Do oblíbených Z oblíbených Nahlásit inzerát
Na tento inzerát se dnes podívalo 11 lidí

Reklama

Nabídka premium uživatele

Do oblíbených Z oblíbených Nahlásit inzerát
Na tento inzerát se dnes podívalo 11 lidí

Reklama
Reklama

7 657

Aktivních inzerátů
bez provize

42 702

Realizovaných obchodů
tento rok

2 526 933 743 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.