Prodej bytu 3+kk, 79 m² bez realitky

Bulharská, Praha - Vršovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

 PRODEJ BYTU v OV 3+kk/L, 80m2, Praha 10, Bulharská ul.

Dům:
Jedná se o 6-ti podlažní cihlový dvoj-dům z roku 1970. Dům je zasazen do řady domů na začátku ulice Bulharská (směr od ul. Na Míčánkách). Celý dům je rozdělen na jednotky, které mají své vlastníky. K domu náleží pozemek pod domem a za domem kde je prostor na vykládání nákupů, sušení prádla a...
 PRODEJ BYTU v OV 3+kk/L, 80m2, Praha 10, Bulharská ul.

Dům:
Jedná se o 6-ti podlažní cihlový dvoj-dům z roku 1970. Dům je zasazen do řady domů na začátku ulice Bulharská (směr od ul. Na Míčánkách). Celý dům je rozdělen na jednotky, které mají své vlastníky. K domu náleží pozemek pod domem a za domem kde je prostor na vykládání nákupů, sušení prádla a klidová malá zahrádka k letnímu posezení. Dům prochází řadou rekonstrukcí – nové výtahy, vstupy, střecha, chodby, elektro, schránky, sklady, kotelny, balkony, lodžie…atd. Dům má celkem 65 bytových jednotek, 2x nebytová jednotka (kanceláře) a sklady pod domem. Dále v domě také kočárkárna, sklepy (každá bytová jednotka má svůj), úklidové komory, ….atd (vše pod uzamčením).

Lokalita:
Dům je zasazen do oblasti velmi žádané zóny Prahy 10 – Vršovice (jedná se o rozhraní Vršovic a Vinohrad). Naprosto vynikajícím způsobem dostupná lokalita MHD (metro je dosažitelné pěšky – 10min na stanici Flora). Bus 200m od domu – na metro „A“ Želivského nebo Náměstí míru jsou to 2 stanice, na metro „C“ Opatov je to cca 6 stanic. Do centra Prahy se dostanete MHD od domu do cca 20min. Občanská vybavenost je zcela pokryta v okruhu 500m (veškeré drobné obchody, posilovna, solárium, kadeřnictví, služby, restaurace, kavárny, úřady, škola, školka, TESCO EDEN,…..atd.). Lokalita vyhovuje lidem, kteří bydlí rádi nedaleko centra a přitom v absolutním klidu (ulice Bulharská je jednosměrná a jezdí v ní pouze obyvatelé domů). 100m od domu je nové dětské hřiště i s hřištěm na fotbal, hokej, basketbal …atd. Parkování je samozřejmě stejné jako pro většinu obyvatel Prahy – trošku horší na ulici, nebo za příplatek 1.300,-Kč/měs (venkovní) či 2.500,-Kč/měs (kryté) ve dvoře hned za domem. Toto parkování je chráněno elektronickou branou na dálkové ovládání s přesně vymezeným místem jen pro Vaše auto.

Byt 3+kk/L, 1a2.patro domu:
Opravdu nádherný, vzdušný a teplý byt (situován na jižní stranu, pouze jeden pokoj na sever) s celkovou výměrou 80m2. Naprostou výhodou bytu je, že tento je po rekonstrukci veškerých rozvodů, stěn, dveří, podlah, …atd, zbývá jen výměna oken a pochopitelně případná renovace do vkusu nového majitele. Do samotného bytu je vstup přes malou společnou chodbu (uzamykatelná) pro 4 byty. Byt je patrový a je složen ze vstupní předsíně s WC a dále vstup do rozlehlého obývacího pokoje s kuch.koutem (cca 35m2). Ob.pokoj je situován na jižní stranu do vnitrobloku (velký protější domy cca 80m) s okny přes celou stěnu. V zadní části pokoje jsou dřevěné schody do patra, kde se nacházejí dvě ložnice, chodba a koupelna s vanou (lze i WC). U ložnice do vnitrobloku je lodžie. Na podlahách bytu jsou ručně dělané italské dlažby (chodby, kuch.kout, WC), nejmodernější linoleum s imitací starého dřeva (ob.pokoj), a parkety (ložnice v patře). Absolutní klid k bydlení. Byt je v osobním vlastnictví. K vlastnictví bytu náleží i spoluvlastnictví na domu, pozemcích, nebytových prostorách a dále spol.podíl (1/65) na dalším bytu v domě. Topení je dálkové stejně tak jako studená a teplá voda (na vše jsou měřáky). V bytě je možno mít plyn na vaření (v současnosti odpojen). Byt je sice situován v 1. a 2. patře domu, ale odpovídá výškou oken 2. a 3. patru.

Poplatky:
Poplatky sestávají ze dvou položek. Hlavní položkou je užívání bytu v částce 5.500,-Kč. Tato částka je sice vyšší, ale to je dáno tím, že v domě je dohoda o zvětšeném příspěvku do fondu oprav (25,-Kč/m2), aby byl dům neustále opravován a udržován. Další platbou je spotřeba elektřiny (celý byt je schválně elektro) ve výši cca 1.000,-Kč/měs. Veškeré platby jsou nastaveny na domácnost o 4 osobách.

Cena: 4,990.000,-Kč. Lze na hypotéku. Samozřejmě lze jednat.
Martin Duda – tel.: 608735563

zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
79 m²
cena:
4.990.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více