Pronájem garáže 10 m² bez realitky

Kabešova, Praha - Vysočany

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmu garážové stání v novém budově v ulici Kabešova 943/2. Jde o garážové stání standardní velikosti podobné stáním v obchodních domech. Garážové stání se nachází v přízemí domu, bez nutnosti zajíždět do podzemí, asi 50 m od vjezdu do garáží. Prostor je monitorován bezpečnostní službou, vjezd na čip.
A parking space is offered to rent in a new building in street Kabešová 943 / 2, Prague 9. It is a parking space of standard size which can be find in shopping malls. Parking space is located on the ground floor so you do not need to drive down to undeground levels. Only about 50 meters from the entrance to the garage. The whole area is monitored by security guards, entrance only with an...
A parking space is offered to rent in a new building in street Kabešová 943 / 2, Prague 9. It is a parking space of standard size which can be find in shopping malls. Parking space is located on the ground floor so you do not need to drive down to undeground levels. Only about 50 meters from the entrance to the garage. The whole area is monitored by security guards, entrance only with an electronic chip.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
plocha:
10 m²
cena:
1.200 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více