Prodej pozemku bez realitky
Chyňava, Středočeský kraj

1.850.000 Kč

Popis

Exklusivní nabídka souboru pozemků uprostřed panenské přírody v rekreační oblasti Kozí vrch, Podkozí, k. ú. Chyňava, okres Beroun. Poloha pozemku nabízí maximální možnost relaxace, zároveň však výbornou dostupnost do Prahy v dojezdovém čase 15 minut na Zličín (Praha), případně do nejbližších měst Beroun a Rudná. Bezprostřední okolí pozemku navazuje na rozmanité plochy zeleně, rekreační, zemědělskou a lesní plochu. Velikost a dispozice pozemku umožňuje jeho rozdělení na 3 samostatné pozemky, každý s vlastní příjezdovou cestou. Pozemek rekreačního využití splňuje podmínky ÚP pro výstavbu pro trvalé bydlení. Možnost stavby nebo rekonstrukce stavajících dvou domů, které jsou na LV.
Na pozemku se v současné době nachází dva rekreační objekty, studna, bazén. Součástí prodeje jsou veškeré příjezdové komunikace do této oblasti, dále pak vypracovaný projekt na Lesní dům. Koncepce navrženého domu vychází z tvaru pozemku, jeho funkčního využití a orientaci vůči světovým stranám. Projekt rekreačního objektu Lesní dům je situován v jižní části pozemku s ohledem na maximální využití celého pozemku a se zachováním nádherného výhledu do okolní krajiny. V projektu byl kladen velký důraz na vizuální propojení interiéru s vnější zahradou, relaxačními plochami a okolní krajinou. Vlastní forma navrhovaného domu vychází ze současných trendů moderní architektury a citlivého zakomponování moderní hmoty do zalesněné krajiny na rozhraní polí a lesa.
Oblast nabízí veškerou občanskou vybavenost: dětské a fotbalové hřiště, restauraci, dostupnost MHD, lékaře, základní a mateřskou školu.
RK NEVOLAT ANI NEZVEŘEJŇOVAT FOTO!!!
Tel. 777 129 555

Parametry

Dostupnost UPC:
Číslo inzerátu: 495763
Plocha: 2.495 m²
Cena: 1.850.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Chyňava
Typ vlastnictví: Osobní
Equa bank
Vybavte si domácnost s Minutovou půjčkou se sazbou od 4,8 % p.a.

Nabídka Premium uživatele

Do oblíbených Z oblíbených Nahlásit inzerát
Na tento inzerát se dnes podívalo 13 lidí

Reklama

Nabídka Premium uživatele

Do oblíbených Z oblíbených Nahlásit inzerát
Na tento inzerát se dnes podívalo 13 lidí

Reklama
Reklama

7 039

Aktivních inzerátů
bez provize

25 679

Realizovaných obchodů
tento rok

1 615 554 060 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej pozemku bez realitky

1.850.000 Kč