Pronájem bytu 2+1 bez realitky

Kratochvílova, Praha - Břevnov

15.400 Kč + 4.374 Kč

Popis

Byt je momentálně rezervovaný. Prohlídky jsou stále možné, ale v případě zájmu budete umístěni na čekací listinu pro případ, že by jednání s aktuálním zájemcem nedošlo k úspěšnému závěru.

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 v osobním vlastnictví na Petřinách, pouhých 136 metrů od vstupu do metra A stanice Petřiny. Ideální lokalita, přímá autobusová linka na letiště, rychlý spoj metrem do centra a kolem kompletní občanská vybavenost.

Byt je ve 3. patře čtyřpatrového panelového domu bez výtahu. Absence výtahu je určitě největší a možná i jediné negativum bytu, proto ho uvádím na začátek, abych Vám ušetřil čas dalším čtením.

Druhé negativum může být parkování pro případ, že vlastníte auto - všude v okolí jsou pro parkování modré zóny městské části P6. Na těch může parkovat jen rezident (obyvatel Prahy 6 s trvalým pobytem v této městské části), který si zaplatí roční poplatek 1200 Kč za auto (každá fyzická osoba může za tuto cenu registrovat jen jedno auto). Nejbližší možnosti parkování "na volno" bez modrých zón jsou několik set metrů od bytu. Pokud tedy vlastníte auto či jezdíte autem, je potřeba s tímto počítat. Drobnou útěchou budiž fakt, že o víkendu modré zóny neplatí. Chodí-li k Vám přátelé na návštěvu podobně jako k nám zejména o víkendu, mohou zaparkovat bez obav z pokut.
Krátkodobé parkování (řemeslníci, návštěvy ve všední dny) mohou parkovat "na hodinách" (tzv. fialové zóny) za cenu asi 20 Kč/hod. Ty nejbližší začínají u vstupu do metra, tedy nějakých 160 metrů od vchodu.

Byt má 2 samostatné pokoje, kuchyň, koupelnu, samostatné WC, chodbu a lodžii krytou plexisklem. Celková rozloha bytu je 54 m2. Vytápění je ústředním topením.

Byt je po celkové rekonstrukci: nové zděné jádro, plovoucí podlahy, dlažba, obklady, elektroinstalace, štuky, nově vymalováno bílou barvou, nová kuchyňská linka. Pronajímáme jako částečně zařízené, protože v bytě najdete ledničku, pračku a myčku na nádobí. V chodbě jsou 2 úložné skříně.

Po příchodu do bytu vejdete do chodby, kde najdete již zmíněné 2 úložné skříně po pravé straně a po levé straně vstup na WC a do koupelny.

V koupelně najdete relativně velký sprchový kout 90x90 cm, pračku, závěsnou skříňku, umyvadlo.

Záchod je také nový a kromě záchodu za ním najdete stoupačky, které asi k ničemu moc potřebovat nebudete. V obou místnostech (v koupelně i na záchodě) je odvětrávání - vypínač je v obou místnostech.

Z chodby vedou rovně plné dveře do obývacího pokoje a vlevo spojovací chodbička do kuchyně. Do ložnice je možné dostat se buď přes obývací pokoj nebo přes tuto spojovací chodbičku. Lze tedy bydlet i jako spolubydlící tak, že každý bude mít samostatný pokoj. Dveře mezi ložnicí a obývacím pokojem mohou zůstat trvale uzamčené (když budete chtít). Všechny vnitřní dveře jsou plné pro maximální soukromí. Velikost ložnice je 4,11 x 3,33 m.

Výhodou obývacího pokoje je jeho rozloha (je to největší pokoj v bytě - 5,35 x 3,33 m) i fakt, že z něho vedou balkónové dveře na zasklenou lodžii. Lodžie směřuje na jiho-jiho-východ. V obývacím pokoji najdete přípojku na televizi (anténu) a LAN kabel pro připojení na internet (poskytovatel Petřiny.net - optický kabel, nízké lagy, vysoké rychlosti, aktuálně máme 100Mbps za 400 Kč měsíčně, lze snížit na 30Mbps za 300 Kč měsíčně).

V kuchyni pak najdete lednici, myčku, kuchyňskou linku s dřezem (včetně odkládací plochy), plynovým sporákem a elektrickou troubou. Nad sporákem je digestoř pro odvětrávání.
Pracovní plocha linky je osvětlena LED pásky.

Okna v kuchyni a v ložnici vedou na severo-severo-západ. Všechna okna v bytě mají nainstalované vnitřní žaluzie.

V celém bytě je zařízené osvětlení - v obývacím pokoji a v ložnici jsou lustry, v ostatních místnostech vestavěná stropní svítidla.

Nájemné je 15 400 Kč měsíčně.

Dále se platí služby (teplo, voda, úklid, odpad apod.) ve výši 4 374 Kč měsíčně pro 2 dospělé osoby. Tato částka je zúčtovatelná, vždy v dubnu následujícího roku mi přijde vyúčtování a veškeré přeplatky a nedoplatky férově vyúčtujeme.
Elektřina a plyn jsou dalšími náklady. Bydlíme ve stejném bytě necelý kilometr odsud a ze zkušenosti platíme 680 Kč měsíčně za elektřinu a 200 Kč měsíčně za plyn ve dvou lidech. To uvádím jen pro představu, Vaše spotřeba se pochopitelně může lišit.

Na počátku nájemního vztahu se platí jistota (kauce) ve výši 2 měsíčních nájmů včetně služeb, tedy 39 548 Kč. Na druhou stranu neplatíte provizi realitní kanceláři - jsme přímí majitelé . A kauce je vratná - když budete vše ok, dostanete ji na konci nájmu nazpět. V souladu se zákonem se Vám bude úročit - uložená bude na spořícím účtu u AirBank, kde máme aktuálně 1 % p.a.

V docházkové vzdálenosti máte:
- zastávka metra A Petřiny - 136 metrů
- Billa - 338 metrů
- obchody: pekárna, lékárna, farmářský obchod - 406 metrů
- řezník - 583 metrů
- bankomat FIO - 452 metrů
- bankomat ČS - 489 metrů
- bankomat KB - 557 metrů
- cukrárna - 589 metrů
- MůjObchod (malé potraviny) - 136 metrů
- zastávka tram/bus - 385 metrů (tram 1, 2, busy 168, 191, 164, 108) - PŘÍMÁ LINKA NA LETIŠTĚ!
- čajovna Děravý Kotlík - 111 metrů
- pizzeria Rimini - 567 metrů
- městská knihovna - 432 metrů
- Česká pošta - 732 metrů

V procházkové vzdálenosti obora Hvězda (doporučuji!), Ladronka (ideální pro sportovní vyžití - běh, brusle, kolo), areál Břevnovského kláštera se zahradami. Dvě stanice tramvají Vojenská nemocnice (také zvána "Střešovická").

Celkově jsou Petřiny klidná a bezpečná lokalita s výbornou dopravní dostupností do centra pomocí MHD a občanskou vybaveností.

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 496671
Dispozice: 2+1
Plocha: 54 m²
Cena: 15.400 Kč
Poplatky: 4.374 Kč
Vratná kauce: 39.548 Kč
Město: Praha
Městská část: Břevnov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Panel
PENB: D
Vybavenost: Částečně
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa: Ano
K dispozici od: 15.12.2018

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 729

Aktivních inzerátů
bez provize

15 405

Realizovaných obchodů
tento rok

919 778 619 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem bytu 2+1 bez realitky

15.400 Kč + 4.374 Kč