Prodej pozemku bez realitky

Holany, Liberecký kraj

650.000 Kč

Popis

Prodám parcelu o rozloze 3400 na klidném místě, cca 1,5 km od obce Holany u České Lípy. Pozemek se nachází na místě bývalého zemědělského statku Nedamov zbouraného v osmdesátých letech minulého století. V katastru nemovitostí je evidován jako zbořeniště.

V územním plánu je pozemek určen pro výstavbu, v nově připravovaném územním plánu rovněž pro výstavbu domů pro rodinné bydlení, rekreačních objektů, chov hospodářských zvířat a výsadbu ovocných stromů. Na pozemku je možné postavit až dva rodinné domy, nabízí se tak i možnost pořídit jej jako investici.

Pozemek je již zaměřen a hranice jsou zaneseny v digitalizované katastrální mapě. Na pozemku se nachází vlastní kopaná studna (cca 6m hluboká) a je tam postavena vodárna se zásobníkem a čerpadlem, která má vlastní přípojku el. sítě. Rovněž byla v roce 2016 zbudována nová el. přípojka 3x 25A zakončená v pilířku na hranici pozemku a je osazena elektroměrem.

Pozemek je udržovaný, zatravněný, rovinatý, na straně příjezdové cesty roste cca 5 stromů (2x vrba a 3x bříza), na ploše jsou potom pouze dva keře. V blízkosti se nachází pouze dva domky, využívané jako chaty pro víkendové a sezónní bydlení. Lokalita je vhodná pro milovníky klidu a nabízí mnoho příležitostí k rekreačnímu a sportovnímu vyžití v okolí nedalekých Holanských rybníků, lesů a pískovcových skal Kokořínska.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 496680
Plocha: 3.400 m²
Cena: 650.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Holany
Typ vlastnictví: Osobní

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 729

Aktivních inzerátů
bez provize

15 405

Realizovaných obchodů
tento rok

919 778 619 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej pozemku bez realitky

650.000 Kč