Prodej pozemku bez realitky

Holany, Liberecký kraj

650.000 Kč

Popis

Prodám parcelu o rozloze 3400 na klidném místě, cca 1,5 km od obce Holany u České Lípy. Pozemek se nachází na místě bývalého zemědělského statku Nedamov zbouraného v osmdesátých letech minulého století. V katastru nemovitostí je evidován jako zbořeniště.

V územním plánu je pozemek určen pro výstavbu, v nově připravovaném územním plánu rovněž pro výstavbu domů pro rodinné bydlení, rekreačních objektů, chov hospodářských zvířat a výsadbu ovocných stromů. Na pozemku je možné postavit až dva rodinné domy, nabízí se tak i možnost pořídit jej jako investici.

Pozemek je již zaměřen a hranice jsou zaneseny v digitalizované katastrální mapě. Na pozemku se nachází vlastní kopaná studna (cca 6m hluboká) a je tam postavena vodárna se zásobníkem a čerpadlem, která má vlastní přípojku el. sítě. Rovněž byla v roce 2016 zbudována nová el. přípojka 3x 25A zakončená v pilířku na hranici pozemku a je osazena elektroměrem.

Pozemek je udržovaný, zatravněný, rovinatý, na straně příjezdové cesty roste cca 5 stromů (2x vrba a 3x bříza), na ploše jsou potom pouze dva keře. V blízkosti se nachází pouze dva domky, využívané jako chaty pro víkendové a sezónní bydlení. Lokalita je vhodná pro milovníky klidu a nabízí mnoho příležitostí k rekreačnímu a sportovnímu vyžití v okolí nedalekých Holanských rybníků, lesů a pískovcových skal Kokořínska.

Parametry

Číslo inzerátu: 496680
Plocha: 3.400 m²
Cena: 650.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Holany
Typ vlastnictví: Osobní

Mapa

Nabídka služeb

Nejvyužívanější služba

Nájemní smlouva

Chraňte sebe i svůj majetek. Mějte správně ošetřený smluvní vztah mezi majitelem a nájemce.

Odhad cen nemovitostí

Jak dostat nevyšší možnou částku za Vaši nemovitost? Nechte si vypracovat profesionální odhad.

Hypotéka

Ve svém můžete bydlet hned. Spočítejte si nezávazně výši měsíční splátky. Máme pro Vás nejvýhodnější financování.

Reklama
Reklama

8 133

Aktivních inzerátů
bez provize

37 682

Realizovaných obchodů
tento rok

2 173 919 927 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.