Prodej domu 4+1 bez realitky

Žabonosy, Středočeský kraj

4.000.000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji rodinný dům v obci Žabonosy v okrese Kolín. Jedná se o přízemní rodinný dům s možností půdní vestavby. Dům je postaven ve svahu a je částečně podsklepen. Vstup do domu je přes malé zádveří do prostorné chodby, z které jsou přístupné všechny místnosti v domě. Vstup je do obytné kuchyně spojené s jídelnou, dále pak do velké koupelny, samostatného WC a technické místnosti. Velký obývací pokoj s krbem do kterého je rovněž vstup s chodby má vstupy do ložnice a dětského pokoje. Ložnice a dětský pokoj má vstupy na navazující terasu. RD je cihelná novostavba s nedokončenou fasádou.Zdrojem vody je vlastní studna, ohřev vody je el.bojlerem . Kanalizace je svedena do nepropustné jímky na vyvážení. V současné době se v obci buduje veřejná kanalizace (tlaková). Vytápění je ústřední s elektrokotlem v kombinaci s kotlem na pevná paliva. Součástí RD je i samostatně stojící garáž. Zastavěná ploch RD+ nádvoří je 307 m2, plocha garáže, která je rovněž částečně podsklepená je 35 m2 a zahrada o výměře 655 m2. Spodní hranici pozemku tvoří potok ústící do velkého místního rybníka. Rodinný dům nabízí příjemné a klidné bydlení.
Dopravní dostupnost - hlavní tah Praha - Kolín - 1 km (silnice č.j2), Kolín 14 km, Český Brod 16 km, Praha centrum 45 km. V obci autobusová i vlaková zastávka s dostupností do Kolína, Peček a Prahy. V obci je hospoda a obchod. Škola a školka v nedaleké obci Plaňany.
Energetický štítek se připravuje.

Parametry

Číslo inzerátu: 498031
Dispozice: 4+1
Plocha: 307 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 4.000.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Žabonosy
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavení: Částečně
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa: Ano
MUTU MUTU
Životní pojištění bez zbytečných výjimek z plnění. Hvězdičky pod čarou, smluvní kličky a výluky z plnění v ČR nechceme. Jsme férové online pojištění a máme 8 jasných i spravedlivých pravidel.

Mapa

Zobrazit na mapě
Zobrazit na mapě

Podobné inzeráty v okolí

Nabídka služeb

Nejvyužívanější služba

Nájemní smlouva

Chraňte sebe i svůj majetek. Mějte správně ošetřený smluvní vztah mezi majitelem a nájemce.

Odhad cen nemovitostí

Jak dostat nevyšší možnou částku za Vaši nemovitost? Nechte si vypracovat profesionální odhad.

Hypotéka

Ve svém můžete bydlet hned. Spočítejte si nezávazně výši měsíční splátky. Máme pro Vás nejvýhodnější financování.

Reklama

8 285

Aktivních inzerátů
bez provize

33 209

Realizovaných obchodů
tento rok

1 870 367 525 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.